ارتباط از طریق واتس اپ
وانت بار شهرک غرب,نیسان بار شهرک غرب,باربری شهرک غرب

وانت بار و نیسان بار شهرک غرب

 • 1398/7/6
 • 892 نفر
شرکت باربری شهرک غرب تهران به منظور تسهیل در امر خدمات رسانی به ساکنین منطقه شهرک غرب با راه اندازی باربری شهرک غرب موجبات تسریع در خدمات رسانی این منطقه را فراهم آورده است.

باربری شهرک غرب و وانت بار شهرک غرب و نیسان بار شهرک غرب برای حمل بار و اثاثیه منزل با رانندگان مجرب آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد.
در صورتی که قصد دارید بار خود را با هر یک از وانت بارهای زیر شامل وانت بار شهرک غرب، وانت بار مرزداران، وانت بار پونک،وانت بار غرب تهران و یا با باربری های زیر مانند باربری شهرک غرب (اتوبار شهرک غرب) وباربری سعادت آباد(اتوبار سعادت آباد) حمل کنید میتوانید با ما تماس بگیرید. با استعلام قیمت از ظریف بار وانت ، ارزان ترین وانت بار شهرک غرب را انتخاب کنید. 
همکاران ما در ظریف بار وانت به شما کمک میکنند تا با انتخاب وانت بار ارزان در تهران بار خود را با بارنامه و بیمه نامه بدون هیچ آسیبی به مقصد برسانید.

خدمات اسباب‌کشی و حمل اثاثیه توسط باربری شهرک غرب تهران

اسباب‌کشی یا اثاث‌کشی و رفتن به خانه‌ی جدید یکی از کارهای سختی است که سالانه یا هرچند سال یک‌بار به آن نیاز پیدا می‌کنیم.
دغدغه‌هایی که در زمان اسباب‌کشی با آن مواجه هستیم چیدن وسایل در کارتن‌ها، جمع‌کردن خرده‌ریزها و اینکه تصمیم بگیریم.
کدام ‌یک از وسایل را زودتر به خانه جدید منتقل کنیم، گاهی نیز حمل وسایل سنگین خانه مثل مبلمان و یخچال و لباسشویی آن‌قدر سخت است که حتی چند نفری هم نمی‌توان از عهده آن برآمد. مخصوصاً اگر قرار باشد یخچال ها و وسایل دیگر را از طریق پله‌ها جابه‌جا کنیم.

نرخ کرایه نیسان درون شهری

نرخ کرایه وانت بار بین شهری شهرک غرب (پیکان وانت) برخلاف چیزی که همگان تصور می کنند چندان با نرخ کرایه نیسان بار شهرک غرب تفاوتی ندارد و حتی با استفاده از ماشین برگشتی در بعضی مسیرها کرایه‌ی وانت پیکان ارزان تر از کرایه نیسان بین شهری هم است. اما با توجه به تعرفه کرایه کامیون، همیشه ارزان تر از نرخ کرایه خاور بین شهری است.

در صورتی که حجم و وزن بار شما کمتر از ظرفیت نیسان است (ظرفیت اسمی نیسان 2 تن است اما گاهی اوقات تا 4 تن هم بارگیری میشود) میتوانید طبق نرخ اتحادیه باربری و تعرفه حمل بار بین شهری بار خود را با پیکان وانت به مقصد برسانید.

وانت بارتهران در شهرک غرب با سرویس دهی ویژه نیسان بار و وانت بار برای همشهری های عزیز.
انجام کلیه خدمات حمل و نقل در تهران با وسیله متناسب با بار شما در منطقه شهرک غرب.
وانت بار، نیسان بار، کامیونت، کامیون
قیمت های منصفانه و ویژه وانت تلفنی ما را از دست ندهید!
هدف ما رضایت شماست، برای رضایت شما هر کاری می کنیم.
حمل وسایل تجاری و اداری: کامپیوتر، نیمکت، مبلمان و میز اداری، میز های کنفرانسی و…
اثاث کشی منزل شما: گاو صندوق، مبلمان، گاز، میز و صندلی، عسلی مبلمان و….
دارای وانت بارهای VIP: نیسان بار مسقف، وانت مزدا اتاق موکت کاری شده،
وانت بار اتاق فلزی باز  و مسقف

وانت بار شهرک غرب

 

نیسان بار در شهرک غرب

وانت بار شهرک غرب تهران از شرکت های با سابقه طولانی ساله در حوزه بسته بندی و حمل اسباب و اثاثیه در تهران است.
حمل و نقل و جابجایی وسایل و اسباب و اثاثیه یکی از ملزومات زندگی شهری و صنعتی است.
جابجایی منزل، جابجایی شرکت و محل کار، جابجایی اسباب و وسایل همگی جزو مواردی است که همه افراد در طول زندگی خود بارها با آن مواجه می شوند.
شرکت طریف بار وانت مجری حمل و نقل اسباب و اثاثیه در تمام نقاط تهران با کادری مجرب و حرفه ای اقدام به راه اندازی شعبه وانت بار شهرک غرب نموده است.
وانت بار تلفنی شهرک غرب با کادری مجرب و حرفه ای و انواع وانت بار و وانت نیسان مجهز اقدام به خدمت رسانی به ساکنین منطقه شهرک غرب می نماید.

دلایل نیاز به باربری شهرک غرب تهران

نیسان بار تهران به منظور تسهیل در امر خدمات رسانی به ساکنین منطقه شهرک غرب با راه اندازی باربری شهرک غرب موجبات تسریع در خدمات رسانی این منطقه را فراهم آورده است.
چنانچه نیاز به جابجایی اسباب و اثاثیه منزل خود دارید و یا در حال تغییر مکان شرکت و محل کار هستید می توانید از انواع خدمات وانت بار شهرک غرب برخوردار شوید.
حتی در صورتیکه تعدادی وسایل بزرگ، سنگین وزن و حجیم داشته و نیاز به کارگر برای حمل و نقل داشته باشید می توانید با شرکت وانت بار شهرک غرب تماس بگیرید. 09193626365

خدمات برجسته وانت بار شهرک غرب:

کارگر ارزان برای حمل و نقل

 کارگر جهت جابجایی وسایل

خدمات بسته بندی وسایل 

 هزینه مناسب حمل بار در شهرک غرب

 انواع خودرو حمل بار و نیسان و وانت بار و دیگر خودروهای تجهیز شده برای حمل و نقل


 همانطور که تجربه کرده اید اسباب کشی یکی از پردردسرترین مراحل جابه‌جایی خانه می باشد که اگر این مرحله با دقت انجام شود از شکستن وسایل جلوگیری می شود.
پرسنل ما با استفاده از محافظ‌های پوششی حباب دار در بیرون و خارج از باکس‌های بسته بندی و استفاده از چسب های نواری مقاوم همراه با نوارهای محکم پلاستیکی به منظور چفت و بست باکس‌ها این اطمینان خاطر را در هنگام جابه جایی وسایل به شما می دهند.

درباره شهرک غرب تهران

شهرک غرب ، یک محله اعیان‌نشین، مدرن و لوکس و یکی از محله‌های گرانقیمت شمال شهر تهران است که در شمال غربی این شهر و در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار گرفته‌است.
این منطقه به دلیل داشتن شهرسازی مدرن، خیابان‌کشی‌های عریض و استاندارد، تراکم جمعیت پایین، آب‌وهوای پاکیزه، امکانات رفاهی و درمانی، خانه‌های ویلایی با معماری متفاوت و دسترسی آسان به شریان‌های اتوبانی شهر، به یکی از گرانقیمت‌ترین مناطق مسکونی تهران بدل شده‌ است.

باربری شهرک غرب

خدمات اثاث‌کشی و اسباب‌کشی وانت بار شهرک غرب تهران

مهم‌ترین کار برای مستقر شدن در خانه جدید، بردن وسایل و چیدن مبلمان بعد از اثاث‌کشی است. به همین دلیل اولین کاری که برای ساکن شدن در خانه جدید باید انجام دهیم، اسباب‌کشی است. معمولاً در مواقع زیر به خدمات اسباب‌کشی باربری شهرک غرب تهران نیاز پیدا می‌کنیم:
•    قبل از اسباب‌کشی برای بسته‌بندی وسایل.
•    برای جمع‌کردن خرده‌ریزهای اسباب‌کشی.
•    برای حمل بارهای سنگین نیاز به کارگرتواناداریم.
•    موقع چیدن وسایل بعد از اسباب کشی.
البته خدمات مربوط به حمل مبلمان و اثاثیه منزل فقط به موارد بالا ختم نمی‌شود و هرگاه نیاز به استخدام کارگر جهت اسباب‌کشی داشته باشید، می‌توانید از خدمات حمل بار و اثاثیه که توسط کارگرهای متخصص وانت بار غرب تهران ارائه می‌شود، استفاده کنید.
سرعت در خدمات رسانی در محدوده شهرک غرب و منطقه ۲ یکی از مزیت های وانت بار تهران بشمار می رود.
چنانچه نیاز به انواع خدمات حمل و نقل، بسته بندی وسایل و اسباب و اثاثیه و یا جابجایی وسایل سنگین مانند یخچال، ویترین، گاو صندوق، ساید و نظیر آن دارید با ما تماس بگیرید. 09193626365


 

وانت بار غرب تهران,اتوبار غرب تهران,باربری غرب تهران,وانت بار پاسداران,وانت بار ,وانت بار فردوس,وانت بار چیتگر,وانت بار تهران,وانت بار مرزداران
 • 1398/6/16
 • 4515 نفر

وانت بار غرب تهران | اتوبار غرب تهران | باربری غرب تهران

اگر به دنبال وانت باردر تهران و مناطق غرب،شمال و مرکز هستیدو یا وانت تلفنی تهران هستید با ما تماس بگیرید از جمله مناطق تحت پوشش:وانت بار پونک-وانت بار جنت آباد-وانت بار سردارجنگل،وانت بار سعادت آباد وانت بار ستارخان،وانت بار فاطمی،وانت بار یوسف آباد،وانت بار پاسداران،وانت بار قیطریه .....09193626365/02144042378
اطلاعات بیشتر
نیسان بار شهرستان,وانت بار شهرستان,باربری به شهرستان,حمل بار به شهرستان,حمل بار با وانت,حمل اثاثیه منزل,حمل مبلمان,حمل لوازم منزل,حمل یخچال ,حمل لباسشوی
 • 1398/6/16
 • 2220 نفر

وانت بار و نیسان بار شهرستان | حمل بار به شهرستان | باربری به شهرستان

اگر قصد حمل اثاثیه منزل به شهرستان دارید و می‌خواهید از قیمت باربری اثاث منزل و نرخ کرایه حمل بار آگاه شوید با ما تماس بگیرید09193626365
اطلاعات بیشتر
اسباب کشی,حمل اثاثیه منزل
 • 1398/6/16
 • 1118 نفر

اسباب کشی | حمل اثاثیه منزل |اثاث کشی

ظریف بار وانت تهران با سال ها سابقه درخشان در زمینه خدمات حمل بار و اثاثیه منازل و شرکت ها با کادری کاملا مجرب در راستای تسهیل خدمات باربری آماده ارائه هرگونه خدمات مربوط حمل اثاثیه در استان تهران میباشد.09193626365
اطلاعات بیشتر
مناطق تحت پوشش وانت بار,مناطق تحت پوشش نیسان بار
 • 1398/6/27
 • 1076 نفر

مناطق تحت پوشش وانت بار | نیسان بار

وانت بار تهران با ۱۵سال سابقه ی درخشان در شهر تهران یکی از شرکت هایی موفق در حوضه حمل و نقل بوده است،استفاده از ماشین الات مجهز و پیشرفته با کارگران مجرب و توانا در خدمت همشهریان عزیز میباشد
اطلاعات بیشتر