دفتر مرکزی 02144042378
حمل گاوصندوق,هزینه حمل گاوصندوق

حمل گاوصندوق در تهران ، هزینه جابجایی گاوصندوق

 • 1398/12/3
 • 5268 نفر
چگونگی حمل و نقل گاوصندوق های بزرگ و سنگین براستی که به تبحر و دانش نیاز دارد. افراد حرفه ای موجود در وانت بار تهران چگونگی حمل و نقل ایمن صحیح آن را می دانند و با مهارت تمام بدون آسیب رساندن به خود ، وسیله حمل و نقل یا دیگران آن را به صورت ایمن و مطمئن انتقال خواهند داد.

حمل گاوصندوق توسط باربری

همانطور که می دانید حمل و نقل وسایل سنگین مثل گاو صندوق، یخچال، اجاق گاز و… در اسباب کشی کار بسیار دشواری است. هرکاری راه و روش خاص خودش را دارد. حمل و نقل وسایل سنگین نیز اگر توسط فرد تعلیم دیده ای انجام شود کاری آسان است. حال در اینجا قصد داریم حمل و نقل گاو صندوق را برای شما مورد برسی قراردهیم. علاوه بر آن اطلاعات لازم درباره هزینه حمل و نقل گاو صندوق، روش حمل و نقل گاو صندوق و انتخاب بهترین وانت بار برای حمل و نقل گاوصندوق در اختیار شما قرار خواهیم داد پس در ادامه با ما همراه باشید.

 

چگونگی بسته بندی گاوصندوق قبل از حمل و نقل

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به منزل تازه نقل مکان کنید و با مشکل چگونگی حمل و جا به جایی گاوصندوق برخورد کرده باشید. یا در منزل خود خواسته باشید که این وسیله سنگین را از یک اتاق به اتاقی دیگر منتقل نمایید و به خوبی از عهده ان برنیامده باشید. اگر وزن آن کم باشد و اندازه آن کوچک باشد ، با جمع کردن چند نفر از همسایه های خواهید توانست این کار را انجام دهید. اما حمل گاوصندوق بزرگتر بویژه در زمان اسباب کشی اگر در چندمین طبقه ساختمان نیز باشد ، کار آسانی نیست و هر کسی به خوبی از عهده آن بر نمی آید.

همچنین می توان از وانت بار چیتگر ، وانت بار پونک و وانت بار مرزداران به عنوان مهم ترین شعبات وانت بار تهران یاد کرد.

 

کارگر برای حمل و جابجایی گاوصندوق

جابجایی گاوصندوق در تهران

در وانت بار تهران افرادی که برای جابجایی گاوصندوق به محل فرستاده میشوند تماما آموزش دیده و دارای مهارت بالا برای حمل کالاهای سنگین بخصوص گاوصندوق هستند.این افراد از تجهیزات مناسب و روش های تایید شده برای حمل گاوصندوق استفاده میکنند تا بدون آسیب رساندن به خود و وسایل سنگین شما بتوانند آن ها را جابجا کنند.

 

بسته بندی گاو صندوق قبل از حمل

بعضی از وسایل بدلیل وزن زیاد ،مثل گاوصندوق نیاز به مهارت خاصی برای بسته بندی و جا به جایی دارند.وسایلی مانند گاز ، یخچال ، ماشین لباسشویی، پیانو و ... که علاوه بر دقت در حمل و نقل نیاز به دقت ویژه در هنگام بسته بندی نیز دارند. این نوع بسته بندی ها از جمله تخصص های وانت بار تهران می باشد.

قبل از حمل گاو صندوق برای جا به جا کردن گاو صندوق نیاز به اطلاعاتی داریم. چون حمل آن کار هرکسی نیست و وزن آن به گونه ای است که هرکسی قادر به جا به جایی آن نخواهد بود و همچنین ممکن است بسیار خطرناک باشد.
تجربه و تخصص نیسان بار تهران در این جا به کار خواهد آمد و با پیشرفته ترین ابزار ها این کار را برای شما انجام می دهد. کافی است با مشاورین ما تماس گرفته و از تجربه ما بهره مند شوید.
چگونگی حمل و نقل گاوصندوق های بزرگ و سنگین براستی که تبحر و دانش نیاز دارد. افراد حرفه ای در ظریف بار وانت چگونگی حمل و نقل ایمن صحیح آن را می دانند و با مهارت تمام بدون آسیب رساندن به خود یا وسیله قابل حمل یا دیگران آن را به صورت ایمن و مطمئن انتقال خواهند داد.

حمل و جابجایی گاوصندوق

جا به جایی گاوصندوق توسط وانت بار تهران

چنانچه گاوصندوقی برای منتقل کردن دارید ، خودسرانه عمل نکنید و از نیروهای متخصص موجود در باربری ها کمک بگیرید. این افراد با استفاده از وسایل دستی چرخدار و با رعایت اصول صحیح حمل بار آن را برای شما در بهترین زمان ممکن منتقل می کنند. هزینه ای که به باربری برای حمل آن می پردازید در رابطه با عوارضی که ممکن است در حمل خودسرانه گریبان گیر شما شود ،بسیار ناچیز است. در ادامه با مشکلات و هزینه حمل و نقل گاوصندوق و شرایط حمل آن آشنا شوید.

 

 مشکلات موجود در زمینه جا به جایی گاوصندوق

وزن زیاد گاوصندوق بزرگترین مشکلی است که ضمن جا به جایی گاوصندوق با آن روبرو خواهید شد. به علت وزن زیاد در زمان جابجایی آن ممکن است به کمر یا دست و پای خود آسیب بزنید. یا اینکه این وسیله سنگین از دستتان بیفتد و علاوه بر آسیب رساندن به جسم خودتان به سنگ و سرامیک کف اتاق یا دیوارها ضربه بزند و آنها را خش دار و زشت نماید.

 

هزینه حمل و نقل گاوصندوق توسط باربری

هزینه حمل و نقل گاوصندوق به شرایط خاص بستگی دارد و برای افراد مختلف متفاوت است. شرایط خاص شامل : تعداد کارگران، وسیله نقلیه، تعداد طبقه ساختمان، وزن آن و… می باشد. اتوبارهای معتبر تلاش می کند تا با مناسب ترین هزینه بهترین خدمات را برای شما عزیزان ارائه دهد. به عنوان مثال هزینه حمل و نقل آن در یک اتوبار معروف و معتبر به صورت زیر است:
در مراکز حمل و اسباب کشی بار با توجه به وزن گاوصندوق  تعداد کارگر مشخص می شود.

 1.  نوع هتلی به دو کارگر آموزش دیده برای حمل و نقل نیاز دارد.
 2. نوع خانگی حداقل به سه کارگر ماهر نیاز دارد.
 3.  نوع بانکی حداقل به شش الی هفت کارگر متبحر نیاز دارد.

حمل گاوصندوق امروزه هم از لحاظ امنیتی و هم جابجایی اهمیت زیادی دارد. نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای جهان، بسیاری از بانک ها، شرکتها، موسسات خصوصی یا دولتی و حتی در خانه های مردم عادی نیز گاوصندوق وجود دارد و به دلایل متعددی از جمله نگهداری اسناد و مدارک مهم، پول، ارز، طلا و جواهرات و یا برخی از دارایی ها و وسایل بسیار ارزشمند مورد استفاده قرار می گیرند. 
اما از طرف دیگر زمانی که بحث اسباب کشی و انتقال وسایل از محلی به محل دیگری پیش می آید یکی از وسایلی که باید حمل شوند، گاوصندوق است. از لحاظ نوع کارکرد گاوصندوق ها به دو دسته تقسیم می شوند:

 •  گاوصندوق های خانگی 
 •  گاوصندوق های اداری

 

هزینه حمل گاوصندوق

 

خطرات حمل گاوصندوق:

شاید برای برخی افراد اینطور بنظر برسد که جابجا کردن و انتقال گاوصندوق کار چندان دشواری نباشد و هیچ خطری در بر نداشته باشد اما چنین نیست و حمل گاو صندوق کاری است بسیار حساس و در صورت اشتباه و بی دقتی می تواند عواقب زیر را داشته باشد:

 • بر اثر افتادن بر زمین به دلیل وزن زیاد بر روی سطح کفپوش، آسیب وارد کند. 
 •  به دلیل وزن زیاد و سنگین بودن، افراد غیر حرفه ای دچار آسیب های فیزیکی (مانند آسیب به ستون فقرات) شوند. 
 •  اگر محتوای گاوصندوق پیش از حمل، تخلیه نشده باشد و درب آن بر اثر حواس پرتی افراد، بصورت اتفاقی نیمه باز مانده باشد، ممکن است محتوای آن هنگام حمل به بیرون بریزند. 
 •  در صورت بی دقتی هنگام جابجا کردن گاوصندوق توسط افراد عادی، ممکن است لبه های بدنه آن با در و دیوار برخورد کرده و خراش و یا آسیب هایی از این دست ایجاد شود. 
 •  اگر - خدای نکرده - هنگام حمل، بر اثر بی احتیاطی ناگهان گاوصندوق سنگین از دست افراد رها شود و بر روی پای افراد بی افتد، ممکن است فرد دچار شکستگی و یا ضرب دیدگی شدید از ناحیه پا شود. 

معمولا گاوصندوق های خانگی سایز و ابعاد کوچک تری نسبت به گاوصندوق های اداری دارند. چرا که امروزه در بانک ها، هتل ها، اداره ها، موسسات، مراکز مالی، تجاری و یا فروشگاهی اسناد و مدارک و یا سرمایه های مهمی مانند ارز، سکه طلا، جواهرات و حتی شمش طلا - مانند خزانه بانک های جهان - نگهداری می شوند. 

 

حمل و نقل دیگر وسایل سنگیتان را نیز می توانید به ظریف بار وانت بسپارید.

حمل ساید

از جمله وسایل سنگین که هنگام حمل و نقل آن باید بسیار دقت کنید ، یخچال ساید است.ایجاد خط و خش و قرشدگی بدنه یخچال و به ویژه درب آن، یکی از شایع ترین صدماتی که در هنگام حمل یخچال ساید بای ساید ممکن است با آن روبرو شوید. این آسیب ها در آپارتمان هایی که راهروی آنها تنگ و باریک دارند، بیشتر به چشم می خورد. برای پیشگیری از این آسیب ها راه حل های زیر را به کار ببرید ، اگر بسته بندی اثاثیه منزل و یخچال را به درستی انجام دهید اطمینان داشته باشید دچار هیچ مشکلی نخواهید شد.

 

حمل گاوصندوق در ظریف بار

 

جابجایی گاوصندوق در تهران

جابجایی گاوصندوق یکی از امور تخصصی است که نقش مهم آن در زمان اسباب کشی و انتقال محل کار و سکونت بسیار پررنگ حس میشود.  

علاوه بر آنکه گاوصندوق وزن زیادی دارد و جابجایی گاوصندوق نیازمند مهارت خاصی است، در گاوصندوق معمولاً افراد اشیا و اسناد و مدارک ارزشمند خود را قرار می دهند و باید کار حمل گاو صندوق را به افراد مطمئن بسپارند.

حمل و نقل گاوصندوق کار دشواری است و مردم ترجیح می‌دهند در اسباب کشی های خود کار حمل گاوصندوق را به یک شرکت معتبر بسپارند تا هم گاوصندوق آنها آسیبی نبیند و هم در زمینه امنیت گاوصندوق مشکل ایجاد نشود.

اگر گاوصندوق در طبقات پایین ساختمان باشد و وزن آن هم کم باشد شاید بتوانید با جمع کردن چند تن از آشنایان بتوانید آنرا به جابجا کنید اما اگر در طبقات بالا باشید و گاوصندوق هم بزرگ و سنگین باشد ، میتوانید از خدمات حمل و نقل گاوصندوق در تهران مجموعه ظریف بار وانت استفاده کنید.

تیم حمل گاوصندوق کاوه در ظریف بار وانت با سالیان سال تجربه به شما این اطمینان را می دهند گاوصندوق کاوه شما را بدون هیچ گونه آسیبی انتقال دهد.

برای انجام این کار لازم نیست شما کاری انجام دهید ، ما از صفر تا صد اسباب کشی و حمل گاوصندوق را برای شما به صورت تضمینی در تمام روز های سال به صورت شبانه روزی انجام میدهیم.

 

روش جابجایی گاوصندوق

گاوصندوق را به 3 روش حمل با جرثقیل ، حمل با چرخ حمل بار و حمل به صورت دستی میتوان جابجا کرد.

دسته ای گاوصندوق‌ها به گاوصندوق هتلی معروف هستند که وزنی بین ۱۲ تا ۱۶ کیلوگرم دارند. جابجایی گاوصندوق هتلی، به راحتی توسط یک شخص و به صورت دستی انجام می‌شود.

حمل این گاوصندوق هایی که وزن زیادی ندارند توسط یک یا دو فرد با تجربه که طریقه بلند کردن و جابجایی گاوصندوق را دارند در شرکت ما انجام میشود.

برای حمل گاوصندوق‌های خانگی با وزن بالاتر از ۱۲۰ کیلوگرم نیاز به چرخ حمل گاوصندوق است که برای این کار ابتدا باید جک را زیر گاوصندوق قرار داد و بعد از آن ، آنرا بالا برده و ریل مخصوص را زیر آن قرار دهید ، با این کار نصف دیگر گاوصندوق روی زمین میماند که با کمک یک سیم بکسل میتوان گاوصندوق را به طور کامل روی چرخ دستی قرار داد و آن را جابجا کرد.

جابجایی گاو‌صندوق بانکی و خزانه‌ای تنها با وجود جرثقیل ممکن است و در این بین برای کنترل اوضاع نیاز به چند نفر کارگر ماهر نیز است. این در حالی است که حمل گاو‌صندوق های کمتر از ۵۰۰ کیلوگرم با چرخ حمل و چند فرد امکان پذیر بوده‌است.

به هر کدام از این خدمات نیاز دارید کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

هزینه حمل گاوصندوق

از جمله خدمات ویژه شرکت ما میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • جابجایی گاوصندوق با چرخ و پتو برای جلوگیری از آسیب دیدن راه پله.
 • حمل گاوصندوق در ابعاد و اندازه مختلف.
 • حمل گاوصندوق ایران کاوه.
 • ارسال کارگر حمل گاوصندوق به تمامی نقاط تهران.
 • حمل و نقل گاوصندوق تهران.
 • حمل گاوصندوق خرم.

برای جابجایی هر مدل گاوصندوقی قیمت متفاوتی وجود دارد که نسبت به برخی موارد مانند تعداد کارگر ، تعداد طبقات مبدا و مقصد ، نوع گاوصندوق ، وزن گاوصندوق ، روش انتخابی برای جابجایی و فاصله مبدا تا مقصد و هزینه ایاب ذهاب روی قیت کلی تاثیر میگذارند.

برای دریافت طالاعات بیشتر و آگاهی از قیمت حمل گاوصندوق با ما تماس بگیرید.

وانت بار غرب تهران,اتوبار غرب تهران,باربری غرب تهران,وانت بار پاسداران,وانت بار ,وانت بار فردوس,وانت بار تهران,وانت بار گیشا,وانت بار یا نیسان منطقه غرب,وانت بار محدوده تهران,وانت بار شهر تهران,وانت تلفنی ,وانت بار محدوده ستارخان,وانت بار در گوگل,وانت بار در صادقیه,وانت بار در غرب,کلمه وانت بار در گوگل,انجام کار وانت در غرب ,وانت بار غرب تهران ,وانت بار صادقیه,وانت بار طرشت,وانت بار آزادی
 • 1398/6/16
 • 15868 نفر

وانت بار غرب تهران | نیسان بار ، باربری غرب 44042378

اگر به دنبال بهترین وانت بار در غرب تهران و یا وانت تلفنی غرب تهران هستید با ما تماس بگیرید و از خدمات ما در نیسان بار غرب تهران بهره مند شوید.تعرفه و نرخ جابجایی در وانت بار ما بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. 09193626365
اطلاعات بیشتر
نیسان بار شهرستان,وانت بار شهرستان,باربری به شهرستان,حمل بار به شهرستان,حمل بار با وانت,حمل اثاثیه منزل,حمل وسایل منزل به شهرستان با وانت ,حمل بار با وانت به شمال,وانت بار محدوده غرب تهران,وانت بار صادقیه,وانت بار مناطق تهران,قیمت وانت بار در تهران
 • 1398/6/16
 • 8837 نفر

حمل بار به شهرستان با وانت ، 44042378 | وانت بار تهران به شهرستان

بهترین وانت بار شهرستان را با ظریف بار وانت تجربه کنید.حمل بار به شهرستان با وانت در سریع ترین زمان و مناسب ترین قیمت هم اکنون با ما تماس بگیرید و از خدمات باربری شهرستان ما بهره مند شوید. 09193626365 شماره تماس دفتر 02144042378
اطلاعات بیشتر
اسباب کشی,حمل اثاثیه منزل ,حمل بار با وانت ,نیسان بار ,وانت بار شهرستان,وانت بار جنت آباد,وانت بار پونک,وانت بار غرب تهران,وانت بار ستارخان ,وانت بار شهران,وانت بار سعادت آباد,وانت بار ستارخان,وانت بار چیتگر,وانت بار دهکده,وانت بار منطقه غرب,کرایه وانت بار,وانت برای حمل بار,اسبابکشی با وانت,حمل بار با وانت و نیسان,وانت بار تهران,حمل بار با وانت,حمل بار با نیسان,وانت بار محدوده غرب,وانت بار در غرب تهران,وانت بار شهر زیبا,وانت بار سردارجنگل,وانت بار باغ فیض,وانت بار بلوار همیلا,وانت بار اشرفی اصفهانی ,وانت بار جلال آل احمد
 • 1398/6/16
 • 3992 نفر

حمل اثاثیه منزل با وانت در تهران | اثاث کشی با وانت 44042378

ظریف بار وانت تهران با سال ها سابقه درخشان در زمینه خدمات حمل بار و اثاثیه منازل و شرکت ها با کادری کاملا مجرب در راستای تسهیل خدمات باربری آماده ارائه هرگونه خدمات مربوط حمل اثاثیه در استان تهران می باشد.09193626365
اطلاعات بیشتر
مناطق تحت پوشش وانت بار,مناطق تحت پوشش نیسان بار,وانت بار غرب ,وانت بار شمال تهران,وانت بار شهران,وانت بار شهرزیبا,وانت بار پونک,وانت بار جنت آباد,وانت بار صادقیه,وانت بار فردوس,وانت بار ستارخان,وانت بار سعادت اباد,وانت بار شهرک غرب,وانت بار شیخ بهایی,وانت بار ولنجک,وانت بار زعفرانیه,وانت بار شریعتی,وانت بار قیطریه,وانت بار پاسداران,وانت بار جردن,وانت بار میرداماد,وانت بار یوسف آباد,وانت بار امیر آباد,کارگر حمل یخچال ساید بای ساید,وانت بار ظریف بار,ظریف بار وانت,بسته بندی ظریف بار,کارگر بسته بندی ظریف بار,نیسان و کارگر ظریف بار,حمل یخچال ساید بای ساید ظریف بار
 • 1398/6/27
 • 4758 نفر

مناطق تحت پوشش ظریف بار وانت بار تهران | نیسان بار

وانت بار تهران با ۱۵سال سابقه ی درخشان در شهر تهران یکی از شرکت هایی موفق در حوضه حمل و نقل بوده است،استفاده از ماشین الات مجهز و پیشرفته با کارگران مجرب و توانا در خدمت همشهریان عزیز میباشد
اطلاعات بیشتر