دفتر مرکزی 02144042378
حمل پیانو,نحوه حمل پیانو,قیمت حمل و نقل پیانو,کرایه حمل پیانو

نحوه حمل پیانو | طریقه حمل پیانو

 • 1398/12/6
 • 4032 نفر
دو نوع مهم پیانو، پیانوی دیواری و پیانوی رویال است. اگر شما بخواهید پیانوی رویال بزرگ و کوچک را جا به جا کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم که یک فرد حرفه ای استخدام کنید . زیرا پیانوی بی همتا شما نیاز به مراقبت ویژه دارد. پیانوی رویال بسیار سنگین هستند .

جابجایی و حمل پیانو

جابجایی پیانو در اسباب کشی، یکی از مراحل مهم اثاث کشی و جابجایی وسایل منزل است. طریقه حمل پیانو در تهران یا نحوه حمل پیانو بسیار مهم است. وانت بار تهران باید با استفاده از بهترین روش حمل پیانو، اقدام به این کار کنند تا هنگام جابجایی آن، هیچ آسیبی به خود پیانو و یا دیوارها، در طول مسیر وارد نشود.
بسیاری از کسانی که بطور حرفه ای، دلبسته موسیقی هستند، به سازهای کلاسیک علاقه زیادی دارند. یکی از این سازها، پیانو است که طرفداران زیادی در جهان دارد و از دیرباز در بسیاری از مکان ها از جمله کلیساها، خانه ها، تالارها و مراکز برگزاری کنسرت های موسیقی و حتی امروزه در بسیاری از رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرند. 
این ساز از نوع سازهای صفحه کلید دار است و به این معنی است که هنگام زدن انگشتان دست بر روی هر یک از کلیدهای پیانو (کلاویه) ، چکش هایی که در داخل بدنه آن قرار دارند و زیر هر یک از این کلیدها هستند، بر روی سیم های نازکی ضربه وارد می کنند که موجب ایجاد صدای خاص آن کلید می گردد. البته خود این سیم ها، هم به صفحه خاصی که "صفحه صدا" گفته می شود، متصل هستند که نقش تقویت کننده صدای آنها را دارند.

نکات مهم هنگام جابجایی پیانو

 •  قبل از حمل و جابه جایی اندازه پیانو را یادداشت کنید تا مطمئن شوید از درب منرل ، راهرو ها و سایر درب ها به راحتی عبور خواهد کرد. در غیر این صورت باید راهکار دیگری برای جابجایی و حمل پیانو داشته باشید.
 • سرپوش ردیف کلاویه ها را ببندید.
 •  سعی کنید پیانو را قبل از حمل و جابه جایی بسته بندی کنید. بسته بندی پیانو با پلاستیک های ویژه توسط شرکت های باربری نیز می تواند انجام شود. قابل ذکر است بسته بندی پیانو از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که موجب می شود در صورت برخورد پیانو با دیوار ها آسیبی وارد نشود.
 • همان طور که می دانید جابه جایی پیانو کاری سخت و دشوار می باشد، و پیانو نیز بسیار شکننده است در نتیجه سعی کنید با دقت فراوانی پیانو را جابه جا کنید.

قیمت جابجایی و حمل پیانو

از آنجایی که پیانو در دسته بندی اجناس لوکس و حساس قرار دارد ، از این رو باربری ها ،وانت بارها و نیسان بارها بار ممکن است هزینه های مناسب و یا در بعضی مواقع نا مناسبی را براورد کنند. معمولا قیمت حمل پیانو با توجه به برند و ابعاد پیانو متفاوت می باشد . در این میان بهتر است با تحقیقات مناسبی در مورد قیمت حمل پیانو وانت بار مناسبی را انتخاب کنید و براورد قیمت مناسبی را قبل از جابه جایی و حمل پیانو کسب کنید.
قیمت حمل پیانو به عوامل متعددی مانند: محل مبدا و مقصد،وزن و قیمت دستگاه،بیمه شدن پیانو در هنگام حمل و .... بستگی دارد. 

جابجایی پیانو


برای اطلاع از قیمت حمل پیانو با ظریف بار وانت تماس بگیرید.

جابجایی پیانو

جابجایی و حمل پیانو یکی از مواردی است که افرادی که با پیانو سرکار دارند با آن مواجه می شوند از طرفی ارزشمند بودن مادی و معنوی پیانو برای افراد مختلف و از طرفی حمل و جابه جایی و اعتماد به شرکتی مطمئن برای حمل و جابه جایی پیانو از مواردی است که ممکن است موجب نگرانی افراد در اسباب کشی شود.
نیسان بار تهران به شما توصیه می کند ، اگر قصد حمل و جابه جایی پیانو را دارید با شرکت های حمل بار و باربری که به طور تخصصی این کار را انجام می دهند تماس بگیرید و قبل از انتخاب شرکت باربری از قیمت  جابجایی و حمل پیانو آگاهی لازم را کسب کنید.
در گذشته ارتفاع پیانوه ای دیواری تا ۱۵۰۰ میلیمتر هم میرسید ولی امروزه حداقل ارتفاع پیانوهای دیواری حرفه ای ۱۱۰۰ الی ۱۳۳۰ میلیمتر میباشد .
کوچکترین سایز این پیانو ها به طول ۱۴۵۰ الی ۱۶۰۰ میلیمتر میباشد .به همین تریتیب سایز های بعدی از ۱۶۰۰ الی ۲۱۵۰ میلیمترمیباشد که حداکثر اندازه این پیانوها مخصوص هنرمندان در عرصه موسیقی میباشد جهت اجرا میباشد.
-فرق پیانو دیواری با رویال در طول آنها میباشد.
– درخصوص ارتفاع پیانوی های کنسول از ۱۰۰۰ الی ۱۱۰۰ میلیمتر میباشد .
– کوتاهترین و ارزانترین مدل پیانوی دیواری اسپینیت میباشد که ارتفاع آن ۹۰۰ الی ۱۰۰۰ میلیمتر است .

نحوه جابجایی پیانو

مهم ترین ابزار برای حمل تخصصی پیانو و اقلام سنگین دوش بند می باشد .پیشنهاد میکنم به هیچ بدون این ابزار مهم پیانو ی خود را جابجا نکنید .استفاده از ملحفه و طناب های ساده  امکان آسیب شدید به پیانو حین حمل را در پی دارد  آسیب های احتمالی نظیر:
۱-تغییر کوک پیانو
۲- پاره شدن طناب و ملحفه و افتادن پیانو از دست کارگران  و…
۳- برخورد با دیوار و نرده های آپارتمان به علت عدم حفظ تعادل در حمل پیانو در راه پله ها
را در پی خواهد داشت.
توصیه جدی ما بر این است که از شرکتها و افرادی که به تجربه و اعتبار و سوابق آنها اطمینان دارید درخواست خدمات نمایید.

جابجایی و حمل و نقل پیانو با وانت بار تهران

پیانو یکی از سازهای بسیار محبوب و البته گران قیمت است. این ساز در انواع متنوعی تولید و عرضه می شود. ساز پیانو علاوه بر صدا بسیار زیبایی که تولید می نماید، به نسبت سایر سازهای موجود در دنیا موسیقی ابعاد بزرگتری دارد. این ساز یکی از بزرگترین و جاگیرترین سازهای جهان است. چه شما یک پیانو دیواری در اختیار داشته باشید یا یک پیانو الکتریک فرقی ندارد، ابعاد بزرگ آن باعث می شود نتوانید به آسانی آن را از یک نقطه به نقطه دیگر جابه جا نمایید. حتی در حین خرید و تعمیر ساز شما مجبور می شوید دردسرهای زیادی بکشید.

هزینه حمل پیانو

ساز پیانو یکی از سازهای گرانبهاست و بابت خرید مدل های پایین تر آن هم شما باید هزینه بالایی بپردازید. از طرفی تعمیر کردن آن را نمی توان به هر کسی سپرد چرا که این ساز حساس است و ممکن است فرد تعمیرکار نه تنها نتواند آن را تعمیر کند بلکه به آن آسیب برساند. از همه مهمتر برخی از پیانوهای قیمتی قطعاتی دارند که به سادگی در داخل ایران یافت نمی شود. برای همین منظور بهتر است در حین جابه جایی و حمل و نقل پیانو تا می توانید جانب احتیاط را رعایت نمایید تا ساز دوست داشتنی شما آسیب نبیند.

روش بسته بندی پیانو

ابتدا، اگر شما می خواهید پیانو را به طبقه پائین منتقل کنید ، تماس گرفتن با یک فرد حرفه ای اولین کاری است که شما باید انجام دهید . جا به جا کردن پیانو چیزی نیست که شما تلاش کنید آن را خودتان به تنهایی انجام دهید .
دو نوع مهم پیانو، پیانوی دیواری و پیانوی رویال است. اگر شما بخواهید پیانوی رویال بزرگ و کوچک را جا به جا کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم که یک فرد حرفه ای استخدام کنید . زیرا پیانوی بی همتا شما نیاز به  مراقبت ویژه دارد. پیانوی رویال بسیار سنگین هستند .

اگر شما تصمیم به جا به جایی پیانوی دیواری خود دارید به توصیه های زیر برای مراقبت بیشتر در موقع جا به جایی توجه کنید:

 1.  مطمئن باشید که شما نیاز به کمک دارید . پیانو های دیواری می توانند بسیار سنگین باشند.
 2.  پیانو، در ورودی را اندازه گیری کنید اطمینان حاصل کنید که حداقل در دو طرف در ورودی 1 تا 2  اینچ فاصله در هر دو طرف اضافه است. اگر لازم شد لولا های در را خارج کنید .
 3.  سرپوش ردیف کلاویه ها را ببندید.
 4.  با پوشاندن پیانو با پوشال های کاغذی فراوان از خرابی آن  در هنگام عبور از درها و حمل به کامیون جلوگیری کنید.
 5.  از یک گردونه ی متحرک برای خارج کردن پیانو از خانه و حمل به داخل کامیون بار استفاده کنید .
 6.  در هنگام بلند کردن و حمل پیانو این نکته را در ذهن خود داشته باشید که پیانو بسیار سنگین و شکننده است به خصوص وقتی که بر روی گردونه متحرک قرار دارد.
 7. بعد از بارگیری پیانو،چرخ های آن را قفل کنید.

چرا باید حمل و جابجایی پیانو را به باربری ها سپرد؟

هنگام حمل پیانو توسط افراد غیر متخصص ممکن است اتفاقات زیادی رخ دهد که هزینه‌های بالا و گاهی جبران‌ناپذیر را به صاحب  پیانو تحمیل میکند . شخصی که به عنوان صاحب این وسیله حساس و گرانقیمت محسوب میشود مسئولیت زیادی در جهت مراقبت و حفظ سلامت آن بر عهده دارد ، پس باید این موضوع را در نظر بگیرد که حمل و جابه جایی پیانو علاوه بر قدرت بدنی بالا نیازمند دانش فنی ،ابزار مناسب و نفرات آموزش دیده و ماهر در زمینه جا به جایی ،بارگیری و تخلیه آن میباشد.
نحوه صحیح حمل تخصصی پیانو فقط به معنای جابجایی آن از یک خانه به خانه دیگر نیست .گاهی وقتها ممکن است پیانو فقط درون همان اتاقی که قبلاً بوده است جابجا شود که باز هم برای انجام آن به یک فرد ماهر و با تجربه در حمل  پینو نیاز است ، حتی حرکت پیانو به طور ناشیانه به طول چند متر نیز می‌تواند به ای وسیله حساس آسیب برساند.

 

حمل دیگر وسایل سنگین و لوازم منزل خود را به ظریف بار وانت بسپارید.

حمل یخچال ساید

ایجاد خط و خش و قرشدگی بدنه یخچال و به ویژه درب آن، یکی از شایع ترین صدماتی که در هنگام حمل یخچال ساید بای ساید ممکن است با آن روبرو شوید. این آسیب ها در آپارتمان هایی که راهروی آنها تنگ و باریک دارند، بیشتر به چشم می خورد. برای پیشگیری از این آسیب ها راه حل های زیر را به کار ببرید ، اگر بسته بندی اثاثیه منزل و یخچال را به درستی انجام دهید اطمینان داشته باشید دچار هیچ مشکلی نخواهید شد.

حمل گاوصندوق

در وانت بار تهران افرادی که برای جابجایی گاوصندوق به محل فرستاده میشوند تماما آموزش دیده و دارای مهارت بالا برای حمل کالاهای سنگین بخصوص گاوصندوق هستند.این افراد از تجهیزات مناسب و روش های تایید شده برای حمل گاوصندوق استفاده میکنند تا بدون آسیب رساندن به خود و وسایل سنگین شما بتوانند آن ها را جابجا کنند.

وانت بار تهران

وانت بار غرب تهران,اتوبار غرب تهران,باربری غرب تهران,وانت بار پاسداران,وانت بار ,وانت بار فردوس,وانت بار تهران,وانت بار گیشا,وانت بار یا نیسان منطقه غرب,وانت بار محدوده تهران,وانت بار شهر تهران,وانت تلفنی ,وانت بار محدوده ستارخان,وانت بار در گوگل,وانت بار در صادقیه,وانت بار در غرب,کلمه وانت بار در گوگل,انجام کار وانت در غرب ,وانت بار غرب تهران ,وانت بار صادقیه,وانت بار طرشت,وانت بار آزادی
 • 1398/6/16
 • 15631 نفر

وانت بار غرب تهران | نیسان بار ، باربری غرب 44042378

اگر به دنبال بهترین وانت بار در غرب تهران و یا وانت تلفنی غرب تهران هستید با ما تماس بگیرید و از خدمات ما در نیسان بار غرب تهران بهره مند شوید.تعرفه و نرخ جابجایی در وانت بار ما بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. 09193626365
اطلاعات بیشتر
نیسان بار شهرستان,وانت بار شهرستان,باربری به شهرستان,حمل بار به شهرستان,حمل بار با وانت,حمل اثاثیه منزل,حمل وسایل منزل به شهرستان با وانت ,حمل بار با وانت به شمال,وانت بار محدوده غرب تهران,وانت بار صادقیه,وانت بار مناطق تهران,قیمت وانت بار در تهران
 • 1398/6/16
 • 8663 نفر

حمل بار به شهرستان با وانت ، 44042378 | وانت بار تهران به شهرستان

بهترین وانت بار شهرستان را با ظریف بار وانت تجربه کنید.حمل بار به شهرستان با وانت در سریع ترین زمان و مناسب ترین قیمت هم اکنون با ما تماس بگیرید و از خدمات باربری شهرستان ما بهره مند شوید. 09193626365 شماره تماس دفتر 02144042378
اطلاعات بیشتر
اسباب کشی,حمل اثاثیه منزل ,حمل بار با وانت ,نیسان بار ,وانت بار شهرستان,وانت بار جنت آباد,وانت بار پونک,وانت بار غرب تهران,وانت بار ستارخان ,وانت بار شهران,وانت بار سعادت آباد,وانت بار ستارخان,وانت بار چیتگر,وانت بار دهکده,وانت بار منطقه غرب,کرایه وانت بار,وانت برای حمل بار,اسبابکشی با وانت,حمل بار با وانت و نیسان,وانت بار تهران,حمل بار با وانت,حمل بار با نیسان,وانت بار محدوده غرب,وانت بار در غرب تهران,وانت بار شهر زیبا,وانت بار سردارجنگل,وانت بار باغ فیض,وانت بار بلوار همیلا,وانت بار اشرفی اصفهانی ,وانت بار جلال آل احمد
 • 1398/6/16
 • 3896 نفر

حمل اثاثیه منزل با وانت در تهران | اثاث کشی با وانت 44042378

ظریف بار وانت تهران با سال ها سابقه درخشان در زمینه خدمات حمل بار و اثاثیه منازل و شرکت ها با کادری کاملا مجرب در راستای تسهیل خدمات باربری آماده ارائه هرگونه خدمات مربوط حمل اثاثیه در استان تهران می باشد.09193626365
اطلاعات بیشتر
مناطق تحت پوشش وانت بار,مناطق تحت پوشش نیسان بار,وانت بار غرب ,وانت بار شمال تهران,وانت بار شهران,وانت بار شهرزیبا,وانت بار پونک,وانت بار جنت آباد,وانت بار صادقیه,وانت بار فردوس,وانت بار ستارخان,وانت بار سعادت اباد,وانت بار شهرک غرب,وانت بار شیخ بهایی,وانت بار ولنجک,وانت بار زعفرانیه,وانت بار شریعتی,وانت بار قیطریه,وانت بار پاسداران,وانت بار جردن,وانت بار میرداماد,وانت بار یوسف آباد,وانت بار امیر آباد,کارگر حمل یخچال ساید بای ساید,وانت بار ظریف بار,ظریف بار وانت,بسته بندی ظریف بار,کارگر بسته بندی ظریف بار,نیسان و کارگر ظریف بار,حمل یخچال ساید بای ساید ظریف بار
 • 1398/6/27
 • 4585 نفر

مناطق تحت پوشش ظریف بار وانت بار تهران | نیسان بار

وانت بار تهران با ۱۵سال سابقه ی درخشان در شهر تهران یکی از شرکت هایی موفق در حوضه حمل و نقل بوده است،استفاده از ماشین الات مجهز و پیشرفته با کارگران مجرب و توانا در خدمت همشهریان عزیز میباشد
اطلاعات بیشتر