دفتر مرکزی 02144042378
حمل یخچال ساید,هزینه حمل یخچال ساید,کارگر حمل یخچال ساید بای ساید,حمل ایمن و سالم ساید بای ساید,حمل ساید در غرب تهران,حمل ساید بای ساید در شمال تهران,کارگر حمل ساید بای ساید,نمایندگی حمل ساید بای ساید,هزینه حمل ساید بای ساید,باز و بسته کردن درب یخچال,کارگر حمل یخچال,کارگر حمل لباسشویی,کارگر حمل یخچال ,حمل یخچال ساید در صادقیه,شماره تماس حمل یخچال ساید بای ساید در تهران,چگونگی حمل یخچال ساید در تهران,حمل یخچال ساید بای ساید از راه پله,باز و بسته کردن درب یخچال ساید بای ساید ,جابجایی یخچال ساید بای ساید,حمل یخچال ساید بای ساید با وانت,باربری حمل یخچال ساید بای ساید,حمل یخچال ساید در شمال تهران,حمل یخچال ساید بای ساید در مرکز تهران,بالا بردن یخچال ساید بای ساید در صادقیه,حمل یخچال ساید بای ساید در سعادت اباد,ظریف بار حمل ساید بای ساید ,چگونگی حمل یخچال ساید بای ساید,نمایندگی یخچال سامسونگ,حمل یخچال از راه پله,بالابردن یخچال ساید بای ساید از راه پله,یخچال در پونک,باربر حمل یخچال,کارگر متخصص حمل ساید,حمل یخچال شمال تهران,کارگر باربری حمل یخچال ساید,حمل یخچال ساید در تهران,چگونگی حمل یخچال ساید در شمال تهران,تماسجهت حمل یخچال با تسمه ,حمل یخچال ساید بای ساید در غرب تهران,حمل یخچال ساید بای ساید در پونک,حمل یخچال ساید بای ساید در جنت آباد,حمل یخچال ساید بای ساید در صادقیه,حمل یخچال ساید بای ساید در میرداماد,حمل یخچال ساید بای ساید در سعادت آباد,حمل یخچال ساید بای ساید در چیتگر

حمل یخچال ساید بای سایددر تهران | کارگر حمل یخچال 02144042378

 • 1398/12/7
 • 11145 نفر
یک راه حل مناسب و بهینه برای حمل یخچال ساید بای ساید استفاده از چرخ حمل بار یا تسمه است. چرخ حمل بار باعث روان تر شدن حرکت یخچال و امکان جابه جایی عمودی آن کمک شایانی می کند. یا حمل با تسمه متناسب راه پله تنگ چگونگی حمل ایمن و سالم یخچال ساید قواعد و روش های مخصوص دارد کارگر هایی ظریف بار وانت با تجربه در تمام مناطق تهران این خدمات را ارائه می‌دهند.

اگر قصد اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل را دارید ، حمل یخچال ساید بای ساید را به وانت بار تهران بسپارید.با ظریف بار وانت یک اسباب کشی بدون دغدغه را تجربه کنید.حمل یخچال با تسمه به صورت ایستاده با کارگر با تجربه 
شاید تاکنون شما هم خانه خود را حداقل برای یک بار هم که شده عوض کرده باشید و با مشکلات ناشی از حمل وسایل سنگین و گران بها چون یخچال و فریزر ساید بای ساید آشنا باشید. حمل وسایل سنگین خانگی علاوه بر حساس بودن ، بسیار مشکل و طاقت فرسا است. انجام این کار نیاز به دقت، ذکاوت و فراست بسیار دارد. البته که داشتن زور بازو برای حمل یخچال ساید نیاز است. اما به هیچ وجه کافی نمی باشد. 
برای حمل وسایل بزرگ و سنگین در راه پله های طولانی و راهروهای تنگ و باریک  به دانش ، تخصص و مهارت و رعایت اصول صحیح حمل بار نیازمند هستید. رعایت اصولی که از آسیب دیدن زیبایی ظاهری و وسایل فنی لوازم پیشگیری نماید. برای آشنایی با چگونگی جا به جایی ساید بای ساید با ما همراه باشید.یکی از مهم ترین موارد در حمل ساید ، به کارگیری کارگر حمل یخچال ساید است. این کارگران باید اموزش دیده و دارای قدرت بدنی بالایی باشند.

 

حمل یخچال ساید بای ساید با تسمه 

در صورتی که قصد جابجایی یخچال ساید بای ساید را دارید و میخواهید در طی این انتقال هیچ آسیبی به آن وارد نشود بهتر است همه چیز را بدانید زیرا حمل وسایل خانه از جمله وسایل سنگین بسیار مهم است.

داشتن مهارت بالا اولین شرط این امر است اما داشتن دقت و تجربه و قدرت بدنی و زور زیاد هم از ظروط این کار است.

حمل وسایل بزرگ و سنگین وزن در راه پله ها و  پلکان های طولانی و راه رو های تنگ و باریک به تخصص و به کار بردن چندین اصول و تکنیک نیازمند است.

برای حمل این وسیله فوق سنگین بهتر است ابتدا از تکنسین های مربوطه بخواهید تا محیط را بررسی کنند تا متوجه شوند یخچال از راه پله ها و یا ورودی درب عبور میکند یا خیر.

اگر عبور کند که هیچ اما اگر عبور نکند باید از روش حمل یخچال ساید با روش باز کردن درب استفاده کنید که میتوانید این کار را هم به ما بسپارید.

 

حمل يخچال سايد 02144042378 

برای حمل و جابجایی وسایل مهم و سنگین و با ارزش ، دانش و تخصص لازم است و همچنین برای این امر باید نیرو و قدرت کافی ، تجهیزات مورد نیاز و مهارت را داشته باشید تا از وارد شدن آسیب به کارگر و همچنین وسایل جلوگیری شود.

قبل از هر اقدامی برای جابجایی یخچال ساید تمام وسایل را از یخچال خارج کنید. برفک موجود را پاک نمائید. یخچال را تمیز کنید. ۶ ساعت قبل از حرکت دادن و انتقال یخچال، آن را از برق بکشید. سیستم یخ ساز و آب سرد کن را از لوله کشی ساختمان جدا نمائید.

دومین نکته این است که اگر قطعه های اضافی را جدا نکرده اید، همه وسایل و ملحقات جدا شدنی یخچال را از آن جدا کنید. می توانید؛ قفسه ها و کشوهای یخچال را به طور کامل از آن بیرون آورید. با این کار، وزن یخچال کم می شود و حمل یخچال ساید بای ساید راحت تر انجام می شود.

سومین نکته؛ دقت کنید که یخچال را به صورت عمودی منتقل کنید. با افقی قرار دادن یخچال ممکن است روغن کمپرسور به داخل لوله های خنک کننده گاز نفوذ کند.

چهارمین نکته؛ موقعی که یخچال را درون وسایل نقله قرار دادید، از محکم و استوار بودن آن اطمنان حاصل کنید.

 

آسیب های وارده به یخچال ساید هنگام حمل و نقل

حمل یخچال ساید

ایجاد خط و خش و قرشدگی بدنه یخچال و به ویژه درب آن، یکی از شایع ترین صدماتی که در هنگام حمل یخچال ساید بای ساید ممکن است با آن روبرو شوید. این آسیب ها در آپارتمان هایی که راهروی آنها تنگ و باریک دارند، بیشتر به چشم می خورد. برای پیشگیری از این آسیب ها راه حل های زیر را به کار ببرید ، اگر بسته بندی اثاثیه منزل و یخچال را به درستی انجام دهید اطمینان داشته باشید دچار هیچ مشکلی نخواهید شد.

 

چگونگی حمل یخچال ساید بای ساید

 حمل سالم وسایل  و لوازم قواعد و روش های مخصوص دارد. تکنیک و روش هایی وجود دارد که از آسیب دیدگی وسایل منزل ضمن حمل بار پیشگیری می کند. یادگیری این تکنیک و روش ها ، خسارت و زیان وسایل در موقع حمل و نقل را به شدت کاهش می دهد. حمل سالم وسایل سنگین همچون یخچال ساید بای ساید که هم سنگین است هم گرانبها در زمان اسباب کشی اهمیت فراوانی دارد.

از شعبات وانت بار تهران می توان به وانت بار پونک، وانت بار ولنجک و وانت بار گیشا و... را نام برد. ظریف بار وانت تمام مناطق تهران را پوشش می دهد و حتی در وانت بار شهرستان هم آماده خدمت رسانی می باشد.

 

نحوه جابجایی یخچال ساید بای ساید در اسباب کشی

با توجه به قیمت بالای یخچال ساید بای ساید حمل آن در اسباب کشی از حساسیت بالایی برخوردار است؛ این امر اهمیت استفاده از پرسنل اهل فن و آموزش دیده را دو چندان می‌کند. یخچال فریزر های بزرگ ساید بای ساید بعد از حمل و بعد از گذر از راهروها و ورودی ساختمانها، احتمال فراوانی برای آسیب دیدگی بدنه و قُر شدگی دارند.
استفاده از ابزار لازم مانند پتو و کارتن به میزان لازم و همچنین برخی تکنیک‌ها، می‌تواند به سلامت رسیدن کالاهای حساس منزل شما را تضمین کند.یکی از ترفندهایی که در کنار استفاده از نیروی حمل مجرب مورد نیاز است، باز نمودن درب یخچال و فریزر می‌باشد که به حمل آسانتر ساید بای ساید و یخچال‌های بزرگ کمک شایانی می‌کند.
به همین جهت گاهی لازم است هنگام اعزام نیرو برای حمل اثاثیه ، تکنسین فنی مربوط به سازنده یخچال فریزر نیز همراه تیم باربری به مبدا اعزام گشته تا درب ها را قبل از پایین آوردن از راه پله یا آسانسور باز نموده و به دقت بسته بندی نمایند.این کار از افتادن هر گونه خط و خش و قرشدگی درب یخچال جلوگیری می‌کند.
در مقصد و بعد از جاسازی یخچال در آشپزخانه مبدا در منزل جدید، مجددا از تکنسین فنی شرکت سازنده خواسته می‌شود تا ضمن بستن دربها، سوکتها را نیز در جای خود قرار دهد.البته هنوز ساید بای ساید آماده استفاده نیست و باید بعد از اتمام کار و ثابت نمودن جای یخچال، دستگاه ساید بای ساید به مدت حداقل شش ساعت بدون حرکت مانده و سپس به برق زده شود.

 

 استفاده از چرخ های حمل بار برای جابجایی یخچال ساید

روش حمل یخچال ساید بای ساید

یک راه حل مناسب و بهینه برای حمل یخچال ساید بای ساید استفاده از چرخ حمل بار است. چرخ حمل بار باعث روان تر شدن حرکت یخچال و امکان جابه جایی عمودی آن کمک شایانی می کند.موقعی که یخچال را درون وسایل نقله قرار دادید، از محکم و استوار بودن آن اطمنان حاصل کنید. منافذ و دور وبر یخچال را با وسایب نرم مثل، پتو یا فوم های نرم و با نایلون های حباب دار بپوشانید تا از خراشیدگی و افتادن آن جلوگیری کنید.

 

کارگر حمل یخچال ساید

یخچال ساید بای ساید معمولا از ابعاد بزرگی برخوردار است که موجب شده است حمل و جابه جایی آن در اسباب کشی با مشکل مواجه باشد. از این رو افراد به دنبال کارگر حمل سایدی می باشند که از مهارت و دانش کافی برای جابه جایی ساید برخوردار باشد. جابه جایی وسایل سنگین نیاز به افراد متخصص دارد از این رو اگر قصد جابه جایی وسایل خود را دارید سعی کنید از کارگر مخصوص به این کار استفاده کنید.

کارگر حمل ساید به خوبی می داند چگونه یخچال را بدون آسیب دیدگی، جابجا کند. در صورتی که این کار را به افراد غیر حرفه ای بسپارید، امکان خسارت هنگفتی وجود دارد.

حمل و جابجایی یخچال و فریزر یا یخچال ساید از دشوار ترین مراحل اسباب کشی است که یک کارگر حمل یخچال معمولی نمیتواند از پس آن بر آید.

به تمام نیرو های شرکت ظریف بار وانت آموزش های لازم را داده ایم و پس از گذراندن دوره های موفق، با داشتن تجربه بالا حالا برای ارائه خدمات در خدمت شما عزیزان هستند.

کارگر حمل یخچال ساید بای ساید موقع جابجایی یخچال در راه پله ها، دستگاه را به صورت عمودی حمل می کند. حمل غیر صحیح دستگاه و کج کردن آن در هنگام جابجایی، منجر به نفوذ روغن کمپرسور به داخل لوله های خنک کننده می شود.

یکی دیگر از مواردی که کارگر حمل ساید به آن توجه دارد در مورد عدم برخورد یخچال فریزر به نرده ها و دیوار راه پله است.

حمل یخچال ساید بای ساید

 

کارگر حمل یخچال تهران

 • دارای قدرت و توانایی بدنی بالایی داشته باشد به ویژه جهت حمل یخچال، لباسشویی، مبلمان و سایر وسایل سنگین
 • فردی خوش برخورد و مردم دار باشد. 
 • دارای مشکلات و یا بیماری های جسمی مانند آصم، آرتروز و کمردرد و ... نباشد.
 • تجربه کافی در زمینه بسته بندی برای اسباب کشی داشته باشد. به ویژه جهت بسته بندی وسایل شکستنی و حساس.
 • فردی منظم و وقت شناس باشد. 
 • در زمان حمل بار به شهرستان های کشورمان توانایی پیمودن مسیرهای طولانی را داشته باشد.

 

کارگر حمل یخچال ساید در تهران

جابجایی و حمل یخچال ساید از سخت ترین و مهم ترین مراحل اسباب کشی میباشد، زیرا این یخچال بسیار سنگین و پهن است و نیازمند تجربه و مهارت یک کارگر حمل یخچال ساید میباشد.

انتقال این وسیله با سایر وسایل کاملا متفاوت است و حتما باید لوازم داخل آن تخلیه شود و همچنین در برخی مواقع کارگر مجبور به باز کردن درب های یخچال و نصب دوباره آن در مقصد میشود.

این کار هم باعث سبک تر شدن یخچال میشود و هم اینکه برای مواقعی مناسب است که عرض راه پله کم باشد.

کارگر حمل ساید موقع جابجایی یخچال در راه پله ها، دستگاه را به صورت عمودی حمل می کند. حمل غیر صحیح دستگاه و کج کردن آن در هنگام جابجایی، منجر به نفوذ روغن کمپرسور به داخل لوله های خنک کننده می شود.

یکی دیگر از مواردی که کارگر حمل ساید به آن توجه دارد در مورد عدم برخورد یخچال فریزر به نرده ها و دیوار راه پله است.

 

ویژگی کارگر حمل ساید

کارگر حمل ساید افراد با توانایی بدنی بالا می باشند که از تخصص کافی برای حمل انواع بخچال ساید برخوردارند. کارگر حمل ساید معمولا توسط شرکت های باربری آموزش دیده اند، از این رو همواره توصیه می شود اگر قصد جابه جایی یخچال ساید خود را دارید حتما با شرکت های باربری مناسب تماس بگیرید تا آن ها خود کارگر مناسب را ارسال کنند.
برای جابجایی یخچال ساید بای ساید و ساید، حمل پیانو، حمل گاوصندوق و سایر بارهای سنگین خود با ظریف بار وانت تماس بگیرید.

حمل تخصصی ساید بای ساید را به کادر مجرب ما بسپارید.

 

قیمت حمل یخچال ساید بای ساید

هزینه حمل یخچال ساید بای ساید
تعداد طبقات سایز یخچال قیمت
یک طبقه  14.5 تا 24 فوت تماس بگیرید
یک طبقه  19 تا 25 فوت تماس بگیرید
یک طبقه 20 تا 29 فوت تماس بگیرید
یک طبقه 32 تا 41 فوت تماس بگیرید

در هر جایی از تهران هستید و قصد دارید اسباب کشی کنید و جابجا شوید نیسان بار تهران با داشتن شعباتی در تمامی نقاط تهران برای حمل ساید بای ساید بهترین کارگر حمل ساید بای ساید و یخچال را برای شما ارسال می کند.

هزینه حمل یخچال بر حسب وزن یخچال، تعداد طبقات و تعداد کارگر مورد نیاز برای حمل متغییر می باشد و نمی توان یک هزینه مشخص را اعلام نمود

برای اطلاع از قیمت حمل ساید و هزینه کاگر برای حمل ساید با مشاوران ما در ظریف بار وانت تماس بگیرید.

 

 

قبل از حمل یخچال این موارد را رعایت کنید

تمام وسایل را از یخچال خارج کنید. برفک موجود را پاک نمائید. یخچال را تمیز کنید. 6 ساعت قبل از حرکت دادن و انتقال یخچال، آن را از برق بکشید. سیستم یخ ساز و آب سرد کن را از لوله کشی ساختمان جدا نمائید. با انجام این کارها یخچال آماده منتقل کردن است. ضمن انتقال ممکن است آسیب هایی به یخچال وارد شود. 

چگونه یک حمل آسان یخچال ساید بای ساید را تجربه کنیم؟

 یک راه حل مناسب، این است که درب یخچال را از بدنه آن جدا کنید. برای جدا کردن درب یخچال کارشناس فنی نیاز دارید. با جدا کردن درب یخچال می توانید، درب را جداگانه بسته بندی کنید. با مستقر شدن در منزل جدید از کارشناس فنی بخواهید که درب را برای تان وصل نماید. جدا کردن درب ضمن کاهش وزن یخچال از خط و خش و قرشدگی آن جلوگیری می کند.
اگر قطعه های اضافی را جدا نکرده اید، همه وسایل و ملحقات جدا شدنی یخچال را از آن جدا کنید. می توانید؛ قفسه ها و کشوهای یخچال را به طور کامل از آن بیرون آورید. با این کار، وزن یخچال کم می شود و حمل یخچال ساید بای ساید راحت تر انجام می شود. 

 

جابجایی ساید بای ساید

مراحل  جابجایی ساید به شرح زیر می باشد :

 1. قبل از جابجایی : رعایت نکات ایمنی و بسته بندی های لازم و چسب زدن درب یخچال
 2. انتقال یخچال از منزل و از پله ها توسط افراد قوی و نیرومند و با حوصله
 3. قرار دادن و بارچینی با دقت بالا درون خودرو
 4. استفاده از پتو و کارتن به حد لازم جهت سالم رسیدن یخچال
 5. استفاده از تکنیک های مهم جهت ثابت نگه داشتن یخچال در طی انتقال
 6. پایین آوردن یخچال با حوصله و دقت بالا و بردن قرار دادن در محل مدنظر
 7. قرار دادن در محل مناسب در منزل مشتری    

 

جابجا کردن یخچال ساید در تهران و کرج

برای جابجا کردن یخچال ساید به تعدادی کارگر نیاز است که این تعداد نسبت به وزن یخچال و تعداد طبقات مشخص میشود اما معمولا این کار با 2 کارگر حرفه ای انجام میشود.

همچنین برخی شرکت ها این خدمات را با دوش بند و برخی دیگر با چرخ دستی ارائه میدهند و نکته مهم این است که این کار بدون استفاده از آسانسور توسط کادر ما انجام میشود.

از دیگر خدمات ما هم میتوان به حمل تردمیل، کتابخانه های بزرگ، کاناپه، ویترین و سایر وسایل سنگین اشاره کرد.

 

حمل یخچال ساید بصورت عمودی

یخچال را به صورت عمودی منتقل کنید. با افقی قرار دادن یخچال ممکن است روغن کمپرسور به داخل لوله های خنک کننده گاز نفوذ کند. اگر هنگام حمل و انتقال یخچال مجبور شدید، آن را به حالت افقی قرار دهید، پس از مستقر شدن در مکان جدید، تا 24 ساعت از روشن کردن یخچال جلوگیری کنید.

 

حمل دیگر وسایل سنگین در هنگام اسباب کشی را نیز به ظریف بار وانت بسپارید

حمل گاوصندوق

چگونگی حمل و نقل گاوصندوق های بزرگ و سنگین براستی که به تبحر و دانش نیاز دارد. افراد حرفه ای موجود در وانت بار تهران چگونگی حمل و نقل ایمن صحیح آن را می دانند و با مهارت تمام بدون آسیب رساندن به خود ، وسیله حمل و نقل یا دیگران آن را به صورت ایمن و مطمئن انتقال خواهند داد.


حمل پیانو

از آنجایی که پیانو در دسته بندی اجناس لوکس و حساس قرار دارد ، از این رو باربری ها ،وانت بارها و نیسان بارها بار ممکن است هزینه های مناسب و یا در بعضی مواقع نا مناسبی را براورد کنند. معمولا قیمت حمل پیانو با توجه به برند و ابعاد پیانو متفاوت می باشد .قیمت حمل پیانو به عوامل متعددی مانند: محل مبدا و مقصد،وزن و قیمت دستگاه،بیمه شدن پیانو در هنگام حمل و .... بستگی دارد. 

 

نیسان بار تهران

 

نحوه و روش حمل یخچال ساید

حمل و جابجایی یخچال ساید امروزه به دلیل قیمت های بسیار زیاد این یخچال ها ، اهمیت ویژه ای پیدا کرده است و باید توسط چرخ حمل یخچال و همراه با افرادی کاربلد انجام شود تا آسیبی به یخچال وارد نشود.

اگر کارتن یخچال را داشته باشید میتوانید از آن استفاده کنید و در غیر این صورت بهتر است از پتو و ... استفاده کنید زیرا هنگام گذر از راهرو ها و ورودی ساختمان ها امکان آسیب دیدگی و قر شدگی بدنه یخچال زیاد است.

همانطور که گفته شد یکی از روش های حمل یخچال ساید استفاده از چرخ مخصوص است و روش دیگر باز کردن درب های یخچال و بستن دوباره آنها در مقصد میباشد که بسیار راه خوبی است.

نحوه صحیح جابجایی یخچال ساید بای ساید به شرح زیر است :

 1. ابتدا مطمئن شوید داخل یخچال کاملا خالی است و هیچگونه مواد غذایی در ان وجود نداشته باشد
 2. از بسته بودن دربهای یخچال کاملا مطمئن شوید
 3. یخچال باید به صورت ایستاده یا نیمه ایستاده حمل شود .هیچگاه یخچال را کاملا نخوابانید زیرا امکان دارد روغن موجود در کمپرسور یخچال وارد لوله های خنک کننده ی گاز شود
 4. شرکت اتوبارکاشف بار به دلیل داشتن تجربه ی کافی در حمل وسایل ، در هنگام جابجایی لوازم در بین طبقات ، به انها آسیب وارد نمی کند
 5. زمانیکه یخچال را در داخل وسیله ی نقلیه قرار داده اید باید ابتدا جای ان کاملا ثابت شود و سپس اطراف ان را با مقوا و وسایل ضربه گیر بسته شود تا به ان آسیب نرسد
 6. بعد از اینکه یخچال به محل مورد نظر رسید باید انرا بررسی کنید تا کاملا سالم باشد
 7. بعد از قرار گرفتن یخچال در محل موردنظر باید دقت کنید تا تراز باشد
 8. بعد از رسیدن یخچال به مکان مورد نظر حداقل 2 تا 5 ساعت انرا به برق وصل نکنید
 9. قبل از اتصال یخچال به برق ابتدا سیم های ان را بررسی کنید تا سالم باشد زیرا در صورت داشتن خرابی باعث می شود جریان برق قطعی داشته باشد و این امر به یخچال آسیب می رساند
 10. درصورتیکه در هنگام جابجایی یخچال مجبور شده باشید که انرا به صورت افقی حمل کنید بعد از انکه در جای مورد نظر ثابت شد 24 ساعت انرا روشن نکنید

 

حمل یخچال ساید از پله

برخی ساختمان ها هستند که راه پله هایی باریک دارند و جابجایی وسایل ، مخصوصا یخچال ساید بسیار سخت و دشوار میباشد اما اصلا نگران نباشید و حمل یخچال ساید از پله را به ظریف بار وانت بسپارید.

برای حمل یخچال از پله یا نحوه حمل یخچال از پله و طریقه حمل یخچال در راه پله می‌توان آن را به صورت دنده عقب، یک نفری و دونفری پایین یا بالا برد.

در راه پله های تنگ و دارای پاگردهای کوچک باید درب ساید به طور کامل جدا شود. کارگر حمل ساید می تواند در صورت نیاز، درب یخچال را از بدنه جدا کند. این کار نیاز به دانش فنی و تجربه عملی دارد.

کارگر حمل ساید موقع جابجایی یخچال در راه پله ها، دستگاه را به صورت عمودی حمل می کند.

در باربری حرفه‌ای برای حمل ساید از طناب و ملحفه مخصوص استفاده می‌کنند. جهت حمل ساید با توجه به تجربه ما وجود ۳ نفر کارگر ماهر و وارد به کار لازم است.

 

جابجایی یخچال ساید در اسباب کشی

نکات فنی حمل و یخچال ساید در اسباب کشی که بهتر است حتما رعایت کنید عبارتند از :

 • بهتر است دو ساعت قبل از تکان دادن یخچال آن را خاموش کنید تا موتور قبل از جا‌به‌جایی کمی نفس بکشد و خنک شود.
 • اگر نمی‌خواهید در انبار کاه دنبال سوزن بگردید؛ خوب است که سیم برق یخچال را به پشت یخچال بچسبانید. چون ممکن است حین بسته‌بندی کشیده شود و آسیب ببیند یا حتی به خاطر فشار زیاد از جایش کنده بشود. (البته اگر مراحل بسته‌بندی یخچال را به شکل استاندارد انجام بدهید این اتفاق معمولا نمی‌افتد.)
 • مایعات و گازهای یخچال ممکن است در اثر به پهلو خواباندن یخچال به کمپرسور آسیب وارد کننند؛ برای همین خوب است که یخچال را در حالت نیمه افقی و ایستاده جابه‌جا کنید.
 • بعد از رسیدن به مقصد یه یخچالتان برای عادت کردن به شرایط جدیدش کمی فرصت بدهید. بهتر است که یخچال را حدود چهار تا شش ساعت بعد از ثابت شدن درخانه‌ی جدید روشن کنید. (اگر یخچال را به پهلو خواباندید؛ خوب است که بعد از دوازده تا بیست و چهار ساعت  روشن شود.)

 

حمل یخچال ساید در تهران

قبل از انجام حمل ساید بای ساید در تهران یا هر جای دیگر نکات زیر را رعایت کنید :

 1. کلیه ی مواد را از داخل یخچال خارج کنید
 2. چنان چه تصمیم به اسبابکشی دارید سعی کنید موادی که زود فاسد می شود را استفاده کنید  زیرا برای حمل یخچال باید کلیه ی مواد از ان خارج شود
 3. باید کلیه ی قفسه ها و سینی های داخل یخچال را از ان خارج کنید . در برخی مواقع افراد با استفاده از چسب انها را در جای خود ثابت نگه می دارند و از یخچال خارج نمی کنند
 4. چند ساعت قبل از جابجایی ، یخچال را از برق بکشید . چنانچه یخچال شما دارای سیستم یخ ساز باشد باید انرا از منبع آبی که به ان متصل است جدا کنید
 5. اگر یخچال دارای برفک باشد حتما انرا تمیز نمایید
 6. در هنگام جابه جایی شرکتهای اتوبار باید از بسته بودن در یخچالها مطمئن شوند و حتما انها را با وسیله ای ببندند تا در حین جابجایی باز نشده و دچار آسیب نشود.

لازم به ذكر است كه وقتي شما از كارگران ميداني يا حتي شركت هاي نامعتبر درخواست خدما داريد، اگر صدمه اي به يخهچال وارد شود يا مشكلي ژيش آيد،‌هيچكس ژاسخگوي شما نخواهد بود اما ما قبل از انجام كار بيمه نامه را تنظيم ميكنيم.

همچنين كاركنان ما از ابزار هایی مانند دوش بند حمل یخچال و چرخ دستی برای این امر استفاده میکنند تا نگرانی ای وجود نداشته باشد.

وانت بار غرب تهران,اتوبار غرب تهران,باربری غرب تهران,وانت بار پاسداران,وانت بار ,وانت بار فردوس,وانت بار تهران,وانت بار گیشا,وانت بار یا نیسان منطقه غرب,وانت بار محدوده تهران,وانت بار شهر تهران,وانت تلفنی ,وانت بار محدوده ستارخان,وانت بار در گوگل,وانت بار در صادقیه,وانت بار در غرب,کلمه وانت بار در گوگل,انجام کار وانت در غرب ,وانت بار غرب تهران ,وانت بار صادقیه,وانت بار طرشت,وانت بار آزادی
 • 1398/6/16
 • 15868 نفر

وانت بار غرب تهران | نیسان بار ، باربری غرب 44042378

اگر به دنبال بهترین وانت بار در غرب تهران و یا وانت تلفنی غرب تهران هستید با ما تماس بگیرید و از خدمات ما در نیسان بار غرب تهران بهره مند شوید.تعرفه و نرخ جابجایی در وانت بار ما بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. 09193626365
اطلاعات بیشتر
نیسان بار شهرستان,وانت بار شهرستان,باربری به شهرستان,حمل بار به شهرستان,حمل بار با وانت,حمل اثاثیه منزل,حمل وسایل منزل به شهرستان با وانت ,حمل بار با وانت به شمال,وانت بار محدوده غرب تهران,وانت بار صادقیه,وانت بار مناطق تهران,قیمت وانت بار در تهران
 • 1398/6/16
 • 8837 نفر

حمل بار به شهرستان با وانت ، 44042378 | وانت بار تهران به شهرستان

بهترین وانت بار شهرستان را با ظریف بار وانت تجربه کنید.حمل بار به شهرستان با وانت در سریع ترین زمان و مناسب ترین قیمت هم اکنون با ما تماس بگیرید و از خدمات باربری شهرستان ما بهره مند شوید. 09193626365 شماره تماس دفتر 02144042378
اطلاعات بیشتر
اسباب کشی,حمل اثاثیه منزل ,حمل بار با وانت ,نیسان بار ,وانت بار شهرستان,وانت بار جنت آباد,وانت بار پونک,وانت بار غرب تهران,وانت بار ستارخان ,وانت بار شهران,وانت بار سعادت آباد,وانت بار ستارخان,وانت بار چیتگر,وانت بار دهکده,وانت بار منطقه غرب,کرایه وانت بار,وانت برای حمل بار,اسبابکشی با وانت,حمل بار با وانت و نیسان,وانت بار تهران,حمل بار با وانت,حمل بار با نیسان,وانت بار محدوده غرب,وانت بار در غرب تهران,وانت بار شهر زیبا,وانت بار سردارجنگل,وانت بار باغ فیض,وانت بار بلوار همیلا,وانت بار اشرفی اصفهانی ,وانت بار جلال آل احمد
 • 1398/6/16
 • 3992 نفر

حمل اثاثیه منزل با وانت در تهران | اثاث کشی با وانت 44042378

ظریف بار وانت تهران با سال ها سابقه درخشان در زمینه خدمات حمل بار و اثاثیه منازل و شرکت ها با کادری کاملا مجرب در راستای تسهیل خدمات باربری آماده ارائه هرگونه خدمات مربوط حمل اثاثیه در استان تهران می باشد.09193626365
اطلاعات بیشتر
مناطق تحت پوشش وانت بار,مناطق تحت پوشش نیسان بار,وانت بار غرب ,وانت بار شمال تهران,وانت بار شهران,وانت بار شهرزیبا,وانت بار پونک,وانت بار جنت آباد,وانت بار صادقیه,وانت بار فردوس,وانت بار ستارخان,وانت بار سعادت اباد,وانت بار شهرک غرب,وانت بار شیخ بهایی,وانت بار ولنجک,وانت بار زعفرانیه,وانت بار شریعتی,وانت بار قیطریه,وانت بار پاسداران,وانت بار جردن,وانت بار میرداماد,وانت بار یوسف آباد,وانت بار امیر آباد,کارگر حمل یخچال ساید بای ساید,وانت بار ظریف بار,ظریف بار وانت,بسته بندی ظریف بار,کارگر بسته بندی ظریف بار,نیسان و کارگر ظریف بار,حمل یخچال ساید بای ساید ظریف بار
 • 1398/6/27
 • 4758 نفر

مناطق تحت پوشش ظریف بار وانت بار تهران | نیسان بار

وانت بار تهران با ۱۵سال سابقه ی درخشان در شهر تهران یکی از شرکت هایی موفق در حوضه حمل و نقل بوده است،استفاده از ماشین الات مجهز و پیشرفته با کارگران مجرب و توانا در خدمت همشهریان عزیز میباشد
اطلاعات بیشتر