دفتر مرکزی 02144042378
حمل وسایل سنگین,حمل بار سنگین,قیمت حمل وسایل سنگین,حمل یخچال ساید بای ساید ,حمل لباسشویی ,حمل لوازم منزل,حمل گاوصندوق,حمل کمد و تخت خواب,وانت بار غرب,وانت بار صادقیه, وانت بار نیسان,وانت بار سعادت آباد,کارگر باربری غرب تهران ,بسته بندی اثاثیه منزل در تهران,حمل یخچال ساید در غرب تهران,حمل یخچال توسط کارگر باربری ,حمل بار در غرب تهران,حمل لوازم منزل با وانت و نیسان,کارگر حمل بار در تهران,حمل گاوصندوق توسط باربری,حمل لوازم سنگین خانه در طبقات,وانت ونیسان در تهران,حمل یخچال ساید بای ساید تهران ,حمل یخچال ساید تهران

حمل بار یخچال ساید بای ساید | هزینه و کارگر حمل وسایل سنگین

 • 1398/12/10
 • 3981 نفر
بسیاری از شرکت ها دقت زیادی به حمل وسایل سنگین ندارند و به همین دلیل آسیب های زیادی متوجه وسایل میشود که میتواند خسارت های مالی را برای مشتری به بار آورد. برای دریافت خدمات وانت بار تهران در زمینه حمل وسایل سنگین با ما تماس بگیرید. 09193626365

یکی از کار های سخت در محل کار ، منزل شخصی و ... جابجایی وسایل سنگین می باشد که کار هر کسی نمی باشد. وانت بار تهران با دارا بودن کارگرانی که در زمینه حمل بار سنگین سابقه و اطلاعات زیادی دارند، بار های سنگین شما را در هر کجا که ساکن هستید جابجا می کند. پس دیگر نگران جایجایی وسایل سنگین خود نباشید و آن را به ما بسپارید .
جابجایی وسایل سنگین بدون تخصص کافی ممکن است عوارض زیادی داشته باشد مانند:

 • کمر درد
 • گردن درد
 •  کشیدگی  عضلات
 •  آسیب های جزئی
 •  و...

پس بهتر است برای جابجایی این نوع بار ها با باربری های تماس حاصل فرمایید که دراین کار تخصص دارند.ظریف بار وانت از جمله باربری های است که تخصص جابجایی وسایل سنگین و  بارهای سنگین را دارا می باشد .

حمل و نقل بارهای سنگین

نیسان بار تهران با ارائه خدمات منحصر به فرد در حمل بار و جا به جایی مفتخر می باشد که حمل ونقل مرسوله شما را با کادری مجرب و با اخلاق انجام دهد.حمل بار به شهرستان با وانت ، حمل گاوصندوق ، حمل پیانو وحمل ساید با ساید و..... از دیگر خدمات ارزنده حمل بار با وانت و نیسان می باشد که ظریف بار وانت انجام می دهد.
یکی از کار های دشوار در باربری حمل وسایل سنگین می باشد که اگر توسط افراد با تجربه و متخصص صورت نپذیرد مشکلات زیادی را شامل خواهد شد.
وانت بار تهران با استفاده از کادری مجرب و با تجربه و قدرت بدنی بالا، وسایل سنگین شمارا از هرطبقه ای به پایین اورده و جابجا می کند.وانت بار ارزان،حمل و نقل وسایل سنگین و بسته بندی بارها از دیگر خدمات ماست.
دقت در حمل وسایل سنگین در بسیاری از شرکت ها از اهمیت کمی برخوردار است. بسیاری از شرکت ها دقت زیادی به حمل وسایل سنگین ندارند و به همین دلیل آسیب های زیادی متوجه وسایل میشود که میتواند خسارت های مالی را برای مشتری به بار آورد. پرسنل وانت بار تهران در هنگام حمل وسایل دقت بالایی دارند و در تمامی بارهای سنگینی که پرسنل این شرکت حمل نموده اند هیچگونه آسیب دیدگی مشاهده نشده است. دقت انجام کار زمانی اهمیت دوچندانی پیدا میکند که محیط و فضای حمل کوچکتر باشد. در فضاهای کوچک که قدرت مانور به حداقل خود میرسد باید دقت زیادی به خرج داده شود تا وسایل به اطراف برخورد نکنند.

 

حمل وسایل سنگین

 

حمل گاوصندوق

در وانت بار تهران افرادی که برای جابجایی گاوصندوق به محل فرستاده میشوند تماما آموزش دیده و دارای مهارت بالا برای حمل کالاهای سنگین بخصوص گاوصندوق هستند.این افراد از تجهیزات مناسب و روش های تایید شده برای حمل گاوصندوق استفاده میکنند تا بدون آسیب رساندن به خود و وسایل سنگین شما بتوانند آن ها را جابجا کنند.

قبل از حمل گاو صندوق برای جا به جا کردن گاو صندوق نیاز به اطلاعاتی داریم. چون حمل آن کار هرکسی نیست و وزن آن به گونه ای است که هرکسی قادر به جا به جایی آن نخواهد بود و همچنین ممکن است بسیار خطرناک باشد.

حمل پیانو

جابجایی پیانو در اسباب کشی، یکی از مراحل مهم اثاث کشی و جابجایی وسایل منزل است. طریقه حمل پیانو یا نحوه حمل پیانو بسیار مهم است. وانت بار تهران باید با استفاده از بهترین روش حمل پیانو، اقدام به این کار کنند تا هنگام جابجایی آن، هیچ آسیبی به خود پیانو و یا دیوارها، در طول مسیر وارد نشود.قبل از حمل و جابه جایی اندازه پیانو را یادداشت کنید تا مطمئن شوید از درب منرل ، راهرو ها و سایر درب ها به راحتی عبور خواهد کرد. در غیر این صورت باید راهکار دیگری برای جابجایی و حمل پیانو داشته باشید.

حمل یخچال ساید در تهران

ایجاد خط و خش و قرشدگی بدنه یخچال و به ویژه درب آن، یکی از شایع ترین صدماتی که در هنگام حمل یخچال ساید بای ساید ممکن است با آن روبرو شوید. این آسیب ها در آپارتمان هایی که راهروی آنها تنگ و باریک دارند، بیشتر به چشم می خورد. برای پیشگیری از این آسیب ها راه حل های زیر را به کار ببرید ، اگر بسته بندی اثاثیه منزل و یخچال را به درستی انجام دهید اطمینان داشته باشید دچار هیچ مشکلی نخواهید شد.

 توجه به قیمت بالای یخچال ساید بای ساید حمل آن در اسباب کشی از حساسیت بالایی برخوردار است؛ این امر اهمیت استفاده از پرسنل اهل فن و آموزش دیده را دو چندان می‌کند. یخچال فریزر های بزرگ ساید بای ساید بعد از حمل و بعد از گذر از راهروها و ورودی ساختمانها، احتمال فراوانی برای آسیب دیدگی بدنه و قُر شدگی دارند.

حمل وسایل سنگین در اثاث کشی

حمل وسایل سنگین یکی از مهمترین و سخت ترین بخش های حمل اثاثیه محسوب میشود که باید با دقت بالایی انجام شود. حمل وسایل سبک کار چندان سختی نیست و به راحتی انجام میشود ولی در حمل وسایل سنگین باید دقت زیادی صورت گیرد زیرا عدم دقت در حمل منجر به بروز آسیب هایی به وسایل و یا درب و دیوارهای اطرف خواهد شد.
 همچنین بی احتیاطی در حمل وسایل سنگین میتواند خسارات جانی جبران ناپذیری را نیز بوجود آورد. حمل وسایل سنگین باید به اتوبارهایی سپرده شود که در این زمینه باتجربه بوده و موارد زیادی را به انجام رسانده باشند. 
وانت بار تهران از افرادی در تیم باربری خود برخوردار است که در زمینه حمل وسایل سنگین بسیار حرفه ای هستند و چندین سال است که وسایل سنگین زیادی را جابجا میکنند. در حمل وسایل سنگین به افرادی نیاز است که علاوه بر تجربه از قدرت جسمانی خوبی نیز برخوردار باشند. قدرت جسمانی بالا در کنار تجربه میتواند حمل وسایل سنگین را بسیار آسان کند.
حمل وسایل سنگین نیازمند تجهیزات مناسب برای این کار نیز میباشد. اولین تجهیزاتی که برای حمل وسایل سنگین باید مورد استفاده قرار گیرد، خودروهای مناسب که از فضای مناسب و کافی برخوردار هستند میباشند. حمل وسایل سنگین باید نسبت به ابعاد وسیله با کامیون و یا کامیونت انجام شود.
برای حمل وسایل سنگین باید از پوشش مناسبی دور تا دور وسایل استفاده شود. پوششی که دور تا دور وسایل را میپوشاند میتواند از زخمی و همچنین آسیب دیدن آنها جلوگیری کند. وسایل بزرگ نسبت به وسایل کوچک به دلیل حمل دشواری که دارند آسیب پذیر تر هستند پس باید از پوشش های مناسبی دور تا دور وسایل استفاده شود تا در صورت برخورد با موانع مختلف آسیب نبیند. اتوبار آزادی این موضوع بسیار مهم را نیز مد نظر قرار داده است و قبل از حمل وسایل سنگین از پوشش های مناسبی برای انتقال وسایل استفاده میکند.

حمل وسایل سنگین

حمل و جابجایی بار سنگین

باربری و حمل بار سنگین یکی از معضلات اسباب کشی و جابجایی است.یکی از این اثاثیه سنگین که در منازل برخی از ما وجود دارد گاوصندوق است.اگر صاحب یک گاوصندوق هستید، دیر یا زود این احتمال وجود دارد که شما مجبور شوید آن را از نقطه فعلی خود به اتاق دیگری در همان خانه یا آپارتمان حرکت دهید یا حتی از یک خانه به خانه دیگری ببرید. و هنگامی که آن زمان می آید، شما با یک چالش واقعی و تصمیم گیری های بسیار مهم مواجه خواهید شد.

کار باربری و حمل بار سنگین با وزن زیاد و اثاثیه بسیار بدبار و سنگین می تواند یک کار سخت و دشوار است، به ویژه هنگامی که درگیر در پله ها و طبقات بالا و پایین می شوید. گاوصندوق می تواند به اندازه بیش از یک هزار پوند وزن داشته باشد،شما باید دانش لازم در مورد چگونگی باربری و حمل بار سنگین به صورت ایمن توسط خودتان در هنگام اثاث کشی و باربری و حمل بار سنگین خانه را داشته باشید. پس از این همه، شما، به عنوان صاحب گاوصندوق و محتویات آن، مجازترین فرد در جهان برای جابجایی گاوصندوق هستید.

البته قابل درک است، شما ممکن است کمترین تجربه برای انجام کار باربری و حمل بار سنگین ا را نداشته باشید. اما می توانید از نکات و راهنمایی های ما برای باربری و حمل بار سنگین جهت انتقال ایمن گاوصندوق استفاده کنید تا به سادگی بتوانید بارهای سنگینتان را جابجا کنید بدون اینکه از این کار خسته شوید.

قیمت حمل و کارگر حمل وسایل سنگین

قیمت حمل بارهای سنگین متفاوت است.این قیمت براساس موارد زیر محاسبه می شوند:

 •  وزن بار
 • اندازه
 • موقعیت قبل از اسباب کشی و پس از اسباب کشی
 •  تعداد طبقات که قصد جابجایی بارهای سنگین را دارید.

برای اطلاع از قیمت حمل وسایل سنگین و همچنین درخواست کارگر برای حمل وسایل سنگین با ما در نیسان بار تهران تماس بگیرید.
نکته جالب اینجاست که معمولا به دلیل حرفه ای بودن کسانی که در یک شرکت خدمات اسباب کشی ، به عنوان کارگر حمل بار مشغول به کار هستند، حداقل آسیب به اجناس و لوازم منزل وارد می شود و از این رو بیمه خسارت ناشی از اسباب کشی را معادل یک سوم خسارت آتش سوزی محاسبه می کند. همین امر هم نشانه حرفه ای بودن و کم اشتباه بودن این کارگران زحمتکش و دلسوز است.

حمل بار سنگین

 تجهیزات لازم برای باربری و حمل بار سنگین را تهیه کنید.

شرکت های حرفه ای باربری و حمل بار سنگین از انواع تجهیزات حمل اثاثیه برای تکمیل کار انتقال وسایل سنگین استفاده می کنند که نسبتا سریع و مهمتر از همه کار باربری و حمل بار سنگین را بسیار ساده تر می کند.
 تجهیزات باربری و حمل بار سنگین از قبیل:
 تجهیزات برای بالا بردن بار از پله ها

 • جک پالت
 • غلطک های فولادی
 • صفحات آلومینیومی
 • ماشین باربری و حمل بار سنگین

توسط شرکت های اتوبار مورد استفاده قرار می گیرند.
اگر تصمیم گرفتید خودتان با کمک چند تن از دوستان خود بارهای سنگینتان را جابجا کنید کنید،مطمئنا به چنین ابزار های خاصی دسترسی نخواهید داشت،به جز یک کامیون باربری . بدون تجهیزات مناسب، شما نیز ممکن است با ایده خود کنار بیایید و با افرادی که این نوع حرکتهای سخت را هر روز انجام می دهند، ارتباط برقرار کنید. برای تهیه تجهیزات مناسب در باربری و حمل بار سنگین می توانید با شرکت باربری و حمل بارظریف بار وانت تماس داشته باشید. بهترین وانت بار تهران خوب می توانید تمامی تجهیزات مورد نیاز در باربری و حمل بار سنگین را در اختیار شما قرار دهد.

وانت بار حمل وسایل سنگن

 

وانت بار غرب تهران,اتوبار غرب تهران,باربری غرب تهران,وانت بار پاسداران,وانت بار ,وانت بار فردوس,وانت بار تهران,وانت بار گیشا,وانت بار یا نیسان منطقه غرب,وانت بار محدوده تهران,وانت بار شهر تهران,وانت تلفنی ,وانت بار محدوده ستارخان,وانت بار در گوگل,وانت بار در صادقیه,وانت بار در غرب,کلمه وانت بار در گوگل,انجام کار وانت در غرب ,وانت بار غرب تهران ,وانت بار صادقیه,وانت بار طرشت,وانت بار آزادی
 • 1398/6/16
 • 15868 نفر

وانت بار غرب تهران | نیسان بار ، باربری غرب 44042378

اگر به دنبال بهترین وانت بار در غرب تهران و یا وانت تلفنی غرب تهران هستید با ما تماس بگیرید و از خدمات ما در نیسان بار غرب تهران بهره مند شوید.تعرفه و نرخ جابجایی در وانت بار ما بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. 09193626365
اطلاعات بیشتر
نیسان بار شهرستان,وانت بار شهرستان,باربری به شهرستان,حمل بار به شهرستان,حمل بار با وانت,حمل اثاثیه منزل,حمل وسایل منزل به شهرستان با وانت ,حمل بار با وانت به شمال,وانت بار محدوده غرب تهران,وانت بار صادقیه,وانت بار مناطق تهران,قیمت وانت بار در تهران
 • 1398/6/16
 • 8837 نفر

حمل بار به شهرستان با وانت ، 44042378 | وانت بار تهران به شهرستان

بهترین وانت بار شهرستان را با ظریف بار وانت تجربه کنید.حمل بار به شهرستان با وانت در سریع ترین زمان و مناسب ترین قیمت هم اکنون با ما تماس بگیرید و از خدمات باربری شهرستان ما بهره مند شوید. 09193626365 شماره تماس دفتر 02144042378
اطلاعات بیشتر
اسباب کشی,حمل اثاثیه منزل ,حمل بار با وانت ,نیسان بار ,وانت بار شهرستان,وانت بار جنت آباد,وانت بار پونک,وانت بار غرب تهران,وانت بار ستارخان ,وانت بار شهران,وانت بار سعادت آباد,وانت بار ستارخان,وانت بار چیتگر,وانت بار دهکده,وانت بار منطقه غرب,کرایه وانت بار,وانت برای حمل بار,اسبابکشی با وانت,حمل بار با وانت و نیسان,وانت بار تهران,حمل بار با وانت,حمل بار با نیسان,وانت بار محدوده غرب,وانت بار در غرب تهران,وانت بار شهر زیبا,وانت بار سردارجنگل,وانت بار باغ فیض,وانت بار بلوار همیلا,وانت بار اشرفی اصفهانی ,وانت بار جلال آل احمد
 • 1398/6/16
 • 3992 نفر

حمل اثاثیه منزل با وانت در تهران | اثاث کشی با وانت 44042378

ظریف بار وانت تهران با سال ها سابقه درخشان در زمینه خدمات حمل بار و اثاثیه منازل و شرکت ها با کادری کاملا مجرب در راستای تسهیل خدمات باربری آماده ارائه هرگونه خدمات مربوط حمل اثاثیه در استان تهران می باشد.09193626365
اطلاعات بیشتر
مناطق تحت پوشش وانت بار,مناطق تحت پوشش نیسان بار,وانت بار غرب ,وانت بار شمال تهران,وانت بار شهران,وانت بار شهرزیبا,وانت بار پونک,وانت بار جنت آباد,وانت بار صادقیه,وانت بار فردوس,وانت بار ستارخان,وانت بار سعادت اباد,وانت بار شهرک غرب,وانت بار شیخ بهایی,وانت بار ولنجک,وانت بار زعفرانیه,وانت بار شریعتی,وانت بار قیطریه,وانت بار پاسداران,وانت بار جردن,وانت بار میرداماد,وانت بار یوسف آباد,وانت بار امیر آباد,کارگر حمل یخچال ساید بای ساید,وانت بار ظریف بار,ظریف بار وانت,بسته بندی ظریف بار,کارگر بسته بندی ظریف بار,نیسان و کارگر ظریف بار,حمل یخچال ساید بای ساید ظریف بار
 • 1398/6/27
 • 4758 نفر

مناطق تحت پوشش ظریف بار وانت بار تهران | نیسان بار

وانت بار تهران با ۱۵سال سابقه ی درخشان در شهر تهران یکی از شرکت هایی موفق در حوضه حمل و نقل بوده است،استفاده از ماشین الات مجهز و پیشرفته با کارگران مجرب و توانا در خدمت همشهریان عزیز میباشد
اطلاعات بیشتر