ارتباط از طریق واتس اپ
وانت بار مجیدیه,وانت بار منطقه 8,وانت بار منطقه هشت,وانت بار ارزان مجیدیه,نیسان بار مجیدیه

حمل بار مجیدیه | حمل اثاثیه منزل و خرده بار مجیدیه | 44042378 | باربری منطقه هشت

 • 1399/2/30
 • 468 نفر
بسته بندی وسایل و لوازم منزل، پیش از شروع اسباب کشی، می تواند یکی از مراحل پر استرس باشد. البته با کمک کارگران حمل بار و خدمات باربری ، این مسئله تا حد زیادی برطرف می شود و اینکار به آسانی معمولا صورت می گیرد.

وانت بار مجیدیه

محله مجیدیه یکی از محلات قدیمی شمال شرق تهران است. محلهٔ مجیدیه از شمال به بزرگراه همت، از جنوب به مسیل باختر، از شرق به خیابان کرمان و از غرب به بزرگراه صیاد شیرازی محدود است. نام این محله از عبدالمجید بختیار (مجید خان بختیار) - از خوانین ایل بختیاری - که در این منطقه زندگی میکرد، گرفته شده است.

حمل بار و اثاثیه در منطقه ی چهار و منطقه هشت تهران ( مجیدیه ) به صورت vip ( ارائه تمامی خدمات باربری ) با وانت بار ظریف با قیمت هایی کاملا استثنایی انجام می شود.اگر در محله های مجیدیه تهران به دنبال باربری ( وانت بار تهران ) هستید ،با ظریف بار وانت تماس بگیرید.

حمل بار و اثاثیه ،یکی از مواردیست که در زندگی تمام افراد اتفاق می افتد.اسباب کشی و باربری بخصوص در زمان حال کار تقریبا دشوار و زمانبری است که اگر به صورت درست انجام نشود باعث افزایش استرس و نگرانی خواهد شد.امروزه شرکتهای باربری و خدمات باربری تمامی خدمات را به صورت یکجا و یا تک تک طبق نظر مشتریان انجام می دهند.بسته بندی اثاثیه ، حمل بار ،حمل وسایل سنگین ( حمل ساید بای ساید ، حمل گاو صندوق و...) ،چیدمان اثاثیه و یا حتی ارسال کارگر اسباب کشی و کارگر باربری به تنهایی از جمله خدماتیست که شرکت های باربری ارائه می دهند.در این میان کیفیت برای مشتریان بسیار حائز اهمیت می باشد ولی چیزی که در اوضاع اقتصادی کنونی مهم است ،بحث هزینه هاست.ظریف بار وانت ،کار حمل بار و خرده بار و اثاثیه ی منزل و ادارت و شرکت ها را به تمامی نقاط شهر تهران  ( وانت بار تجریش ، وانت بار بلوار کشاورز ، وانت بار مطهری ، وانت بار بهشتی ) و شهرهای دیگر ، به صورت شبانه روزی و تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل انجام میدهد.

وانت بار منطقه 8 ( وانت بار مجیدیه )

اگر نگران حمل اثاثیه ی خود ( لوازم سنگین و بدبار ،لوازم شکستنی و لوکس ،انواع گل و گلدان ،کتابخانه و...) هستید ،کار حمل اثاثیه تان را به ظریف بار وانت بسپارید.کارگران ظریف بار وانت (  کارگر باربری ) در اسرع وقت تمامی کارهای مربوط به باربری وحمل بار و اسباب کشی شما را انجام میدهند.

بسته بندی اثاثیه مجیدیه ( بسته بندی اثاثیه منطقه 8 )

 

بسته بندی بار مجیدیه

مهم ترین مورد در حمل و نقل و جابجایی و اسباب کشی ،بسته بندی اثاثیه می باشد.اگر به روشهای بسته بندی اثاثیه آشنایی ندارید و یا اینکه لوازم بسته بندی اثاثیه را در اختیار ندارید ،ما به شما توصیه می کنیم که حتما برای بسته بندی از شرکت های حمل بار کمک بگیرید.اگر در محدوده ی مجیدیه و منطقه هشت تهران ،به دنبال  خدمات باربری هستید ، با ما تماس حاصل نمایید. ( 44042378 و 09193626365  )

بسته بندی لوازم شکستنی و لوازم آشپزخانه ( وانت بار مجیدیه )

بسته بندی لوازم شکستنی و ظریف ،باید خیلی با دقت انجام شود .کارگران ظریف بار وانت ابتدا لوازم شکستنی آشپزخانه را جدا و با لوازم مخصوص بسته بندی از قبیل کارتن های چند لایه ،بابل رپ ،استرچ رپ و..صورت میگیرد.

لوازم شکستنی به صورت جداگانه ابتدا بسته بندی می شود و بعد از آن در کارتن های کوچک چیده شده و کارتن های کوچک در یک کارتن بزرگ چند لایه گذاشته می شود.

زیر و روی کارتنها چسب پهن زده می شود.

داخل لیوانها و فنجانها و پارچه و گلدان ها و مانند آن با فوم و یا کاغذ پر می شود.

بین ظروفی مانند بشقاب،دیس ،میوه خوری ،کاسه و..از پلاستیک های حباب دار ( ضرب گیر ) قرار داده می شود.

پس از بسته بندی ،اسامی ظروف داخل کارتن با ماژیک بر روی کارتن نوشته می شود.

برای بسته بندی لوازمهای برقی آشپزخانه از قبیل آبمیوه گیری ،مخلوط کن ،چای ساز ،سولاردام و...اگر کارتن خود وسایل باشد که خیلی بهتر است ولی در صورت نبود کارتن اورجینال وسایل ،از کارتن های ضخیم و چند لایه و محکم استفاده می شود و دور تا دور کارتها با طناب مخصوص محکم می شود.

بقیه ی لوازم سنگین آشپزخانه مثل انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید ،ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی و...به صورت تخصصی بسته بندی و حمل و نقل می شود.

بسته بندی لوازم اداری ( وانت بار منطقه هشت )

 

بسته بندی لوازم ادارات و شرکتها

بسته بندی لوازم و وسایل اداری شرکت ها، سازمان ها و اداره ها یکی از مهم ترین خدمات وانت بار  در زمینه امور جابجایی و اسباب کشی است. بسته بندی بار و لوازم شرکت ها و اداره ها از جمله نحوه بسته بندی مبلمان اداری و سایر لوازم و تجهیزات اداری  هر کدام به نوبه خود دارای اهمیت می باشد.

بسیاری از شرکت ها و موسسات این روزها اقدام به جابجایی و اسباب کشی می کنند. از این رو اسباب کشی شرکت ها، اداره ها و موسسات نیاز به مهارت خاصی دارد که کارگران باربری که سالها در زمینه باربری شرکت ها و یا سایر نهادهای حقوقی مهارت و تجربه دارند، می توانند از عهده آن برآیند. 

ظریف بار وانت ،با داشتن سالها تجربه در زمینه ی بسته بندی لوازم منزل و ادارات وشرکتها و حمل و نقل و اسباب کشی آماده ی ارائه ی خدمات باربری ( حمل بار با وانت ) در منطقه هشت و محدوده ی مجیدیه می باشد.

به یاد داشته باشید که شرکت ها و سازمان ها درباره سلامت دارایی ها و اموال خود حساس هستند. البته کاملا حق با آنهاست چرا که در درجه اول بخش مهمی از سرمایه های هر شرکتی به حساب می آیند. از این رو هنگام بسته بندی، کارگران حمل بار باید نهایت دقت را بکار ببرند تا کلیه وسایل و لوازم آن موسسه و یا نهاد، کاملا سالم و بی نقص بسته بندی شود.

نکات مهم در حین حمل بار ادارات و شرکتها ( حمل بار با وانت مجیدیه )

 سرعت کار 
 

جمع آوری و بسته بندی به موقع لوازم شکستنی شرکت ها و موسسات پیش از جابجایی 

استفاده از بهترین کارتن بسته بندی برای اسباب کشی 

پر کردن فضای خالی درون جعبه و کارتن های اسباب کشی با فوم های مخصوص

بکاربردن دقت لازم جهت بسته بندی وسایل و تجهیزات کامپیوتری و الکترونیک  

احتیاط در بسته بندی و آماده سازی گل و گیاه جهت اسباب کشی

 بکارگیری تمهیدات لازم جهت گم نشدن و یا آسیب ندیدن وسایل شرکت در زمان بسته بندی

 جدا کردن وسایل ظریف و شکستنی

 تخلیه فایل ها و پوشه ها با دقت

مهم ترین لوازم و وسایل شرکت ها و ادارات که هنگام اسباب کشی و جابجایی محل آنها، بسته بندی می شوند عبارتند از

 

حمل بار و اثاثیه منزل مجیدیه

 حمل گاوصندوق شرکت ها 

 تجهیزات الکترونیک و کامپیوتری (مانند تجهیزات سیستم های کامپیوتری و سرورها، لپ تاپ، دستگاه فکس و غیره) 

 گل و گیاه و اشیاء تزئینی که در بسیاری از شرکت های خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند.

 کلیه ظروف آشپزخانه شرکت ها (لیوان ها، بشقاب و غیره)

 فایل ها، پوشه ها و پرونده ها

 مبلمان اداری و میز و صندلی

 سیستم های روشنایی از قبیل لوستر و لامپ ها

 کتاب ها، جزوه ها و لوازم نوشت افزار

هزینه حمل بار مجیدیه ( وانت بار محدوده مجیدیه )

ظریف بار وانت  همیشه سعی بر آن دارد که با ارائه ی بهترین خدمات ،مناسب ترین قیمت را از مشتریان دریافت کند.

هزینه ی حمل بار در مجیدیه به عوامل مختلفی از قبیل حجم بار ،لوازم و اثاثیه ،مسیر رفت و آمد و ..دارد.

وانت بار غرب تهران,اتوبار غرب تهران,باربری غرب تهران,وانت بار پاسداران,وانت بار ,وانت بار فردوس,وانت بار چیتگر,وانت بار تهران,وانت بار مرزداران
 • 1398/6/16
 • 4336 نفر

وانت بار غرب تهران | اتوبار غرب تهران | باربری غرب تهران

اگر به دنبال وانت باردر تهران و مناطق غرب،شمال و مرکز هستیدو یا وانت تلفنی تهران هستید با ما تماس بگیرید از جمله مناطق تحت پوشش:وانت بار پونک-وانت بار جنت آباد-وانت بار سردارجنگل،وانت بار سعادت آباد وانت بار ستارخان،وانت بار فاطمی،وانت بار یوسف آباد،وانت بار پاسداران،وانت بار قیطریه .....09193626365/02144042378
اطلاعات بیشتر
نیسان بار شهرستان,وانت بار شهرستان,باربری به شهرستان,حمل بار به شهرستان,حمل بار با وانت,حمل اثاثیه منزل,حمل مبلمان,حمل لوازم منزل,حمل یخچال ,حمل لباسشوی
 • 1398/6/16
 • 2087 نفر

وانت بار و نیسان بار شهرستان | حمل بار به شهرستان | باربری به شهرستان

اگر قصد حمل اثاثیه منزل به شهرستان دارید و می‌خواهید از قیمت باربری اثاث منزل و نرخ کرایه حمل بار آگاه شوید با ما تماس بگیرید09193626365
اطلاعات بیشتر
اسباب کشی,حمل اثاثیه منزل
 • 1398/6/16
 • 1042 نفر

اسباب کشی | حمل اثاثیه منزل |اثاث کشی

ظریف بار وانت تهران با سال ها سابقه درخشان در زمینه خدمات حمل بار و اثاثیه منازل و شرکت ها با کادری کاملا مجرب در راستای تسهیل خدمات باربری آماده ارائه هرگونه خدمات مربوط حمل اثاثیه در استان تهران میباشد.09193626365
اطلاعات بیشتر
مناطق تحت پوشش وانت بار,مناطق تحت پوشش نیسان بار
 • 1398/6/27
 • 1004 نفر

مناطق تحت پوشش وانت بار | نیسان بار

وانت بار تهران با ۱۵سال سابقه ی درخشان در شهر تهران یکی از شرکت هایی موفق در حوضه حمل و نقل بوده است،استفاده از ماشین الات مجهز و پیشرفته با کارگران مجرب و توانا در خدمت همشهریان عزیز میباشد
اطلاعات بیشتر