دفتر مرکزی 02144042378
وانت بار پاسداران,نیسان بار پاسداران,باربری در پاسداران,حمل یخچال ساید بای,وانت بار محدوده شمال تهران,حمل بار با وانت در پاسداران,حمل مبلمان در پاسداران,ارزان بار پاسداران,حمل وسایل منزل در منطقه شمال تهران ,بهترین وانت بار شمال تهران ,حمل یخچال ساید بای ساید با کارگران ماهر ,نیسان بار تهران ,ظریف بار شمال تهران,وانت بار پاسداران با کارگر,بسته بندی ظریف بار پاسداران,کارگر بسته بندی در پاسداران ,آدرس ظریف بار شمال تهران

وانت بار پاسداران

 • 1398/7/1
 • 3887 نفر
وانت بار پاسداران با بهترین و مجرب ترین نیروها آماده ارایه خدمات به شهروندان عزیز تهرانی است.وانت بار پاسداران با دارا بودن سابقه طولانی در امر حمل بار در کمترین زمان و با بهترین کیفیت بار شما را به مقصد میرساند.

وانت بار پاسداران تهران

یکی از مهم ترین شعبات وانت بار تهران ، وانت بار پاسداران می باشد.تصور کنید در منطقه پاسدارن تهران هستید و قصد تغییر محل سکونت یا تغییر شرکتتان را دارید. میخواهید از پاسداران به مکانی نزدیک یا منطقه ای دیگر در تهران و یا به شهرستان نقل مکان کنید. وانت بار پاسداران خدمات حمل بار و بسته بندی را در زمان مشخص شده انجام می دهد.
حال در فکر جمع آوری وسایل و اثاثیه هستید و با اصول بسته بندی هم آشنایی ندارید. جابجایی و نقل مکان استرس و نگرانی های خاص خود را دارد. زیرا اهمیت دارد اسباب و اثاثیه شما بدون صدمه از مبدا به مقصد جاباجا شود.وانت بار پاسداران تهران این نگرانی را برای شما برطرف میکنیم. به طوری که از ابتدای جمع آوری وسایل با شما هستیم تا انتقال به محل جدید .

وانت بار پاسداران از شعبات وانت بار شمال تهران می باشد.

مراحل جابجایی اثایه منزل و تغییر محل:

 1.  بسته بندی اثاثیه قبل از جابجایی.

 2.  حمل و جابجایی اثاثیه.

 3. حمل بار با کامیون و خاور مسقف 
 4. کارگر حمل یخچال ساید بای ساید ظرفشویی و لباسشویی مبلمان و تخت خواب با بسته بندی 

برای بسته بندی بار به صورت اصولی اثاثیه منزلتان دو راه دارید. یا باید خودتان دست بکار شوید و اثاثیه خود را بسته بندی کنید یا از شرکت های حمل بار استفاده کنید.

  اگر از شرکت های حمل و بسته بندی استفاده می کنید مواظب باشید و از شرکت معتبر کمک بگیرید. زیرا برخی از شرکت های غیر حرفه ای از کارتن های بسته بندی پاره شده و معیوب استفاده می کنند. و این می تواند به اثاثیه شما آسیب وارد شود. و حتی برخی شرکت ها با اصول صحیح بسته بندی آشنا نیستند و از کارگران استفاده می کنند.

وانت بار پاسداران برای حمل بارهای کوچک و بزرگ:

وانت بار پاسداران در منطقه پاسداران تهران خدمات بسته بندی و حمل بار را انجام می دهد.
وانت بار تهران در پاسداران تمامی خودروهای مخصوص حمل بار را دارد و مطابق حجم و اندازه بار شما نوع خودرو حمل بار را انتخاب می کند.
بسته بندی اثاثیه حساسیت و تجربه خاص خود را دارد. ما برای بسته بندی و حمل بار از پرسنل آموزش دیده استفاده می کنیم. تا رضایت شما حاصل شود و با خیال راحت اثاثیه شما به سلامت به مقصد انتقال یابد.
شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز برای بسته بندی و حمل بار با ما تماس بگیرید.
باربری تلفنی پاسداران دارای راننده های خبره است. برای حمل بارهای کوچک و بزرگ مانند حمل یخچال، ماشین لباسشویی، فرش وهر وسایلی که قصد جابجایی دارید آماده خدمت رسانی هستیم.

محله پاسداران تهران

محله پاسداران تهران در شمال شرقی تهران قرار دارد. خیابان اصلی این منطقه خیابان پاسداران است که در گذشته به خیابان سلطنت آباد مشهور بوده است.
خیابان پاسداران تهران مرز منطقه ۳ و ۴ شهرداری تهران را تشکیل می دهد که در ادامه وارد منطقه ۱ می شود و به میدان نیاوران ختم می شود.
بسیاری از محلات تهران مانند ضرابخانه، چالهرز، گلستان، احتشامیه، پاسداران، هروی، اختیاریه، شهرک شهید چمران، فرمانیه، اقدسیه، صاحبقرانیه،حصار بوعلی، دروس در خیابان پاسداران قرار دارند.

باربری پاسداران

 

مزیت های وانت بار تلفنی پاسداران تهران:

 • اثاثیه شما توسط پرسنل آموزش دیده بسته بندی می شوند.
 • حمل تمامی اثاثیه شما تضمین شده و در سلامت کامل به مقصد می رسند.
 • اثاثیه شما در موعد مشخص شده به مقصد خواهد رسید.
 •  بسته نبدی و حمل وسایل شما را با قیمتی منصفانه جابجا می شوند و هیچ پول اضافه ای از شما گرفته نخواهد شد.

از دیگر شعبات ما می توان به  وانت بار صادقیه، وانت بار مرزداران اشاره کرد.02144042378

هزینه اسباب‌کشی منزل و محل کار در وانت بار پاسداران تهران چقدر است؟

حتماً برای شما هم این سؤال پیش‌آمده که هزینه اسباب‌کشی در مناطق مختلف تهران چقدر است؟ یا اینکه کدام خودروی حمل بار را انتخاب کنیم؟
باید بگوییم که قیمت اثاث‌کشی منزل به میزان وسایل، نحوه جابه‌جایی، طبقه مبدأ و طبقه مقصد، وجود آسانسور و بسیاری از موارد دیگر بستگی دارد.
ما این تضمین را می دهیم که:
   بسته نبدی و حمل اثایه شما را با قیمتی منصفانه جابجا می شود و هیچ پول اضافه ای از شما گرفته نخواهد شد.

شما می توانید با تماس با نیسان بار تهران پاسداران در بازه زمانی کوتاه، اثاثیه خود را به مقصد انتقال دهید. تمامی اثایه خود را از لحاظ سالم بودن بررسی کنید و خیالتان آسوده باشد.

خیالتان راحت باشد و جهت بسته بندی و حمل اثاثیه منزل یا محل کارتان با ما تماس بگیرد:  09193626365

وانت بار پونک

در وانت بار پونک هم ماننده وانت بار و نیسان بار پاسداران خدمات زیر ارائه می شود:

 • انجام کلیه خدمات حمل و نقل در تهران با وسیله متناسب با بار شما
 • وانت بار، نیسان بار، کامیونت، کامیون.
 • قیمت های منصفانه و ویژه وانت تلفنی ما را از دست ندهید!
 • هدف ما رضایت شماست، برای رضایت شما هر کاری می کنیم.
 • حمل وسایل تجاری و اداری: کامپیوتر، نیمکت، مبلمان و میز اداری، میز های کنفرانسی و…
 • حمل اثاثیه منزل شما: گاو صندوق، مبلمان، گاز، میز و صندلی، عسلی مبلمان و….
 • دارای وانت بار های VIP: نیسان بار مسقف، وانت مزدا اتاق موکت کاری شده،
 • وانت بار اتاق فلزی باز  و مسقف

در وانت بار پاسداران تهران و پونک ماشین های حمل بار دارای چادر های برزنتی و مجهز هستند، دارای به روز ترین وسایل نقلیه اسبابکشی، حمل ونقل مبلمان و جهیزیه عروس. نیسان بار پاسداران حمل گاوصندوق با تسمه و چرخ های مخصوص، حمل یخچال ساید و بازو بسته کردن درب ساید، حمل پیانو با تسمه های مخصوص.
 نیسان بار و وانت بار پاسداران دارای کارگران مجرب و وارد بکار ،به صورت شبانه روزی در تهران

 

نیسان بار پاسداران

نیسان بار پاسداران وانت بار پاسداران .حمل بار به تمامی شهرستانها

وانت بار پاسداران در خدمت شما می باشد از هر نقطه از شمال تهران بار دارید به ما بسپارید  با ما با خیالت راحت جابه جا بشوید.  وانت بار محله در منطقه پاسداران اماده خدمت گذارای به مشتریان میباشد.اگر خواستار ارسال بار به شهرستان هستید ، با مشاورین ما تماس بگیرید و از خدمات بهره مند بشوید. تمامی بار های که ارسال میشود همراه با بیمه و بارنامه دولتی می باشد.

وانت بار تهران

 

وانت بار غرب تهران,اتوبار غرب تهران,باربری غرب تهران,وانت بار پاسداران,وانت بار ,وانت بار فردوس,وانت بار تهران,وانت بار گیشا,وانت بار یا نیسان منطقه غرب,وانت بار محدوده تهران,وانت بار شهر تهران,وانت تلفنی ,وانت بار محدوده ستارخان,وانت بار در گوگل,وانت بار در صادقیه,وانت بار در غرب,کلمه وانت بار در گوگل,انجام کار وانت در غرب ,وانت بار غرب تهران ,وانت بار صادقیه,وانت بار طرشت,وانت بار آزادی
 • 1398/6/16
 • 15631 نفر

وانت بار غرب تهران | نیسان بار ، باربری غرب 44042378

اگر به دنبال بهترین وانت بار در غرب تهران و یا وانت تلفنی غرب تهران هستید با ما تماس بگیرید و از خدمات ما در نیسان بار غرب تهران بهره مند شوید.تعرفه و نرخ جابجایی در وانت بار ما بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. 09193626365
اطلاعات بیشتر
نیسان بار شهرستان,وانت بار شهرستان,باربری به شهرستان,حمل بار به شهرستان,حمل بار با وانت,حمل اثاثیه منزل,حمل وسایل منزل به شهرستان با وانت ,حمل بار با وانت به شمال,وانت بار محدوده غرب تهران,وانت بار صادقیه,وانت بار مناطق تهران,قیمت وانت بار در تهران
 • 1398/6/16
 • 8663 نفر

حمل بار به شهرستان با وانت ، 44042378 | وانت بار تهران به شهرستان

بهترین وانت بار شهرستان را با ظریف بار وانت تجربه کنید.حمل بار به شهرستان با وانت در سریع ترین زمان و مناسب ترین قیمت هم اکنون با ما تماس بگیرید و از خدمات باربری شهرستان ما بهره مند شوید. 09193626365 شماره تماس دفتر 02144042378
اطلاعات بیشتر
اسباب کشی,حمل اثاثیه منزل ,حمل بار با وانت ,نیسان بار ,وانت بار شهرستان,وانت بار جنت آباد,وانت بار پونک,وانت بار غرب تهران,وانت بار ستارخان ,وانت بار شهران,وانت بار سعادت آباد,وانت بار ستارخان,وانت بار چیتگر,وانت بار دهکده,وانت بار منطقه غرب,کرایه وانت بار,وانت برای حمل بار,اسبابکشی با وانت,حمل بار با وانت و نیسان,وانت بار تهران,حمل بار با وانت,حمل بار با نیسان,وانت بار محدوده غرب,وانت بار در غرب تهران,وانت بار شهر زیبا,وانت بار سردارجنگل,وانت بار باغ فیض,وانت بار بلوار همیلا,وانت بار اشرفی اصفهانی ,وانت بار جلال آل احمد
 • 1398/6/16
 • 3896 نفر

حمل اثاثیه منزل با وانت در تهران | اثاث کشی با وانت 44042378

ظریف بار وانت تهران با سال ها سابقه درخشان در زمینه خدمات حمل بار و اثاثیه منازل و شرکت ها با کادری کاملا مجرب در راستای تسهیل خدمات باربری آماده ارائه هرگونه خدمات مربوط حمل اثاثیه در استان تهران می باشد.09193626365
اطلاعات بیشتر
مناطق تحت پوشش وانت بار,مناطق تحت پوشش نیسان بار,وانت بار غرب ,وانت بار شمال تهران,وانت بار شهران,وانت بار شهرزیبا,وانت بار پونک,وانت بار جنت آباد,وانت بار صادقیه,وانت بار فردوس,وانت بار ستارخان,وانت بار سعادت اباد,وانت بار شهرک غرب,وانت بار شیخ بهایی,وانت بار ولنجک,وانت بار زعفرانیه,وانت بار شریعتی,وانت بار قیطریه,وانت بار پاسداران,وانت بار جردن,وانت بار میرداماد,وانت بار یوسف آباد,وانت بار امیر آباد,کارگر حمل یخچال ساید بای ساید,وانت بار ظریف بار,ظریف بار وانت,بسته بندی ظریف بار,کارگر بسته بندی ظریف بار,نیسان و کارگر ظریف بار,حمل یخچال ساید بای ساید ظریف بار
 • 1398/6/27
 • 4585 نفر

مناطق تحت پوشش ظریف بار وانت بار تهران | نیسان بار

وانت بار تهران با ۱۵سال سابقه ی درخشان در شهر تهران یکی از شرکت هایی موفق در حوضه حمل و نقل بوده است،استفاده از ماشین الات مجهز و پیشرفته با کارگران مجرب و توانا در خدمت همشهریان عزیز میباشد
اطلاعات بیشتر