ارتباط از طریق واتس اپ
وانت بار,نیسان بار,وانت بار اکباتان بیمه,وانت بار اکباتان,وانت بار بیمه,نیسان بار اکباتان بیمه,وانت بار ارزان اکباتان بیمه

حمل بار اکباتان _ بیمه | حمل خرده بار اکباتان _ بیمه | باربری ارزان اکباتان

 • 1399/3/11
 • 602 نفر
استرس روز اسباب کشی براي همه افردی که تجربه بارکشی اثاث خانه و جابه‌جایي اثاث را داشته اند پیش آمده است. اسباب کشی هم از نظر فیزیکی و هم از نظر احساسی یکی از چالش برانگیزترین مسایل زندگی است.

وانت بار اکباتان _ بیمه

شهرک اکباتان یک شهرک است که در غرب تهران و ناحیه شش منطقه ۵ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. این شهرک ۵٫۹۴ کیلومتر مربع وسعت و ۴۴٬۹۸۱ نفر جمعیت دارد.  این شهرک از سمت شرق به کوی بیمه و شهرک آپادانا، از شمال به اتوبان تهران کرج، از غرب به نمایشگاه صنایع هواپیمایی و از جنوب به بزرگراه شهید لشگری محدود و عمر مفید آن حدود ۳۰۰ سال برآورد شده‌است.

حمل بار  و حمل خرده بار در شهرک اکباتان و کوی بیمه جزو مناطق ظریف بار وانت ( وانت بار تهران ) می باشد.که به صورت شبانه روزی و در تمامی روزها و ایام هفته باز می باشد.

باربری ظریف بار وانت آماده ی حمل و نقل هر گونه وسایل منزل و ادارات و شرکتها به تمامی نقاط کلان شهر تهران و شهرستانها می باشد.اگر برای جابجایی و حمل و نقل بار و اثاثیه و لوازم منزل در محدوده  ی اکباتان _ بیمه به دنبال یک باربری خوب هستید ،با وانت بار ظریف تماس حاصل نمایید.

وانت بار منطقه پنج ( وانت بار اکباتان _ بیمه )

 

اسباب کشی

ظریف بار وانت در منطقه پنج و تمامی مناطق حمل بار و اثاثیه را با بهترین کیفیت و بهترین خدمات انجام می دهد.ظریف بار وانت ارزان ترین باربری در محدوده ی اکباتان _ بیمه می باشد.بسته بندی اثاثیه و لوازم با جدیدترین متد و بهترین کیفیت و نازلترین قیمت در سطح شهر می باشد.

حمل خرده بار وانت بار ( وانت بار اکباتان _ بیمه )

گاهی اوقات مشتریان برای حمل خرده بار و اثاثیه ای با حجم کم به دنبال وانت بار خوب هستند.حتی اگر برای ارسال خرده بار به شهرستان به دنبال وانت بار خوب و ارزان هستید با ظریف بار وانت تماس حاصل نمایید.تلفن 09193626365 و 02144042378

بسته بندی اثاثیه وانت بار تهران ( وانت بار منطقه پنج )

بسته بندی اثاثیه یکی از مهم ترین قسمت های حمل بار و اثاثیه می باشد.حتی اگر مسافت نزدیک باشد.به دلیل اینکه کوچکترین اشتباه در بسته بندی اثاثیه باعث خسارت به اثاثیه و بار می شود که گاهی بغیر از خسارت مالی ،خسارت های جبران ناپذیری وارد خواهد کرد.

وانت بار ظریف بسته بندی اثاثیه را به صورت کاملا تخصصی با وسایل و لوازم بسته بندی انجام می دهد.کارتن های چند لایه ، کارتن های رگال دار ،استرچ رپ ، بابل رپ ، چسب زن ، لیبل و...از جمله وسایلیست که وانت بار برای بسته بندی لوازم و اثاثیه استفاده می کند.

وانت بار ظریف از ساکهای مخصوص زیپ دار برای بسته بندی لحاف ، پرده و..استفاده می نماید.

حمل گاو صندوق ( حمل گاو صندوق وانت بار )

گاو صندوق جزو وسایل سنگین در اسباب کشی است که حمل و جابجاییش نیازمند کارگران ماهر و با تجربه است.شرکت های خدمات باربری همیشه به مشتریان توصیه می کنند که هیچ وقت ریسک حمل و نقل و جابجایی لوازم سنگین را قبول نکنند.وارد شدن آسیب های شدید به جسم بخاطر ناوارد بودن حمل وسایل سنگین، بسیار جبران ناپذیر است.پس اگر قصد حمل و نقل وسایل سنگین ( حمل گاو صندوق ) را دارید ،با وانت بار تهران تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت کارگران متخصص ظریف بار وانت به محل مورد نظر شما بیایند.

چگونه استرس اسباب کشی را کم کنیم ؟

 

راههای کم کردن استرس اسباب کشی

برنامه ریزی کنید

بدون برنامه اقدام به بسته‌بندي اثاث خویش نکنید. یکی از موثرترین شیوه های بسته‌بندي این است که این کار را اتاق به اتاق انجام دهید. به عنوان مثال تمامی وسایل اتاق پذيرايي را جمع کرده بعد به سراغ اتاق های خواب بروید.براي هریک از اشخاص خانواده یک کیف یا کوله پشتی در نظر بگیرید که وسایل ضروری مثل لباس زیر تمیز، حوله، جوراب، مسواک و... در آن قرار گرفته باشد. با این کار ديگر لازم نیست پس از رسيدن به خانه جدید نگران پیدا کردن وسایل ضروری مورد نیازتان در میان انبوه جعبه ها باشید. نخست یک کیف از وسایل ضروری تهیه کنید سپس شروع به قراردادن وسیله ها در جعبه ها نمایید.هر جعبه را به صورت واضح و براساس این که از کدام اتاق جمع اوري شده اند برچسب گذاری کنید. با این روش بعد از پروسه باربری و در زمان خالی کردن اثاث، کاملاً مي دانيد هر جعبه را باید در کدام اتاق بگذارید - اتاق خواب- اشپزخانه و...

 

گفت و گو با اعضای خانواده هنگام اسباب کشی 

روانشناسی اسبابکشی و هر آنچه که در مورد آن تا به حال متوجه شدیم به ما مي گويد که نقل مکان و جابجایی احساسات مثبت و منفی زيادي براي شما در پی خواهد داشت، درصورتی که این احساسات را با کسی شریک شوید و در بین بگذارید، حال بدتان خوب و حال خوبتان خوب تر مي شود. گفتگو با اعضای خانواده را بعنوان یک ترفند و نکته روان شناسی اسباب کشی خوب بدانید. صحبت کردن با دوستان هم به نظر خوب می رسد، دوستانتان می توانند تجربه های جابه جایی و نقل مکان خویش را براي شما بازگو کنند و این تجربه ها براي مدیریت حس شما در اسباب کشی می تواند موثر و مفید باشد. 

 

ساختن خاطرات جدید در خانه جدید

براي این که به منزل جدیدتان همان احساس های خوب خانه قبلی را داشته باشید باید خاطرات قشنگ بسازید، باید با تمام وجود احساس کنید که منزل جدید اکنون نقطه امن شما در دنیاست و می توانید از بودن در آن جا و استراحت کردن لذت ببرید، شب ها را به دیدن فیلم با اشخاص خانواده اختصاص بدهید، همچنين می توانید دوستانتان را دعوت کنید و باهم ديگر پیتزا سفارش دهید، با این کار پیتزا محله جدید را هم امتحان کرده اید . همین قدم های کوچک در نهایت منجر مي شود شما احساس خوبی به خانه جدید خویش پیدا کنید.

 

از برنامه اسباب کشی خویش جلوتر باشید

براي اسباب کشی باید هر چه سریعتر دست بکار شوید. می توانید از چند هفته قبل و با ارامش کامل لوازم خانه خویش را جمع اوري و بسته‌بندي کنید تا آماده جا به جایی شوند. در اسرع وقت شروع به جمع اوري اقلام مورد نیاز اسباب کشی مثل کارتن، چسب، بابل رپ، سلفون و …کنید. با دوستان و اشنایان خویش از قبل هماهنگ کنید تا در روز اسباب کشی به شما کمک کنند. لوازم خرد و ریز خود را در درون کارتن گذاشته و در گوشه ای قرار دهید تا در روز جا به جایی از آشفتگی و اضطراب به دور باشید.

 

کاهش هزینه در اثاث کشی 

یک تصوری که بین مردم وجود دارد این است که اثاث کشی هزینه زيادي دارد در حالیکه با رعایت بعضی نکات می توان هزینه های آنرا تا حد چشمگیر کاهش داد. در موقع جا به جایی وسایل خانه هزینه های خویش را دقیقا کنترل کنید.

 

اثاثیه خویش را حتماً بسته‌بندي کنید

احتمال آسیب دیدن اثاث خانه از عوامل اصلی اضطراب به هنگام اثاث کشی است. قطعاً براي شما مهم است که اقلام خانه شما با ایمنی کامل جا به جا شوند. براي اینکار حتماً اثاثیه خانه خویش را بسته‌بندي کنید. ممکن است اثاثیه شما حین جا به جایی به جایی برخورد کند یا به زمین بیافتد که در این مواقع بسته‌بندي از آسیب دیدن اقلام خانه شما جلوگيري ميکند .اگر هم بسته بندی اثاثیه منزل برای شما مشکل است ، از شرکت های خدمات باربری ( ظریف بار وانت ) کمک بگیرید.برای فروش کارتن اسباب کشی و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه منزل با ظریف بار وانت تماس حاصل نمایید.

 

به دنبال کمک باشید

انجام اسباب کشی قطعاً احتیاج به کمک و همراهی دارد. تا میتوانید از دوستان و اشنایان خویش براي جا به جایی لوازم منزلتان کمک بخواهید. معمولاً در خانواده های ايراني رسم و رسوم پسندیده ای وجود دارد که اقوام و دوستان در هنگام اسباب کشی به کمک هم می آیند.البته امروزه بیشتر افراد برای اسباب کشی از کارگر باربری ( کارگر اسباب کشی ) کمک میگیرند.

 

روی نکات مثبت تمرکز کنید

یک راه ساده براي مقابله با حس استرس و کنترل اضطراب در اسباب کشی ، مبارزه با افکار منفی و تمرکز بر جنبه های مثبت جابه‌جایي است.

جابه جایی در زمان دشوار

همان طور که گفته شد، اثاث کشی به نوبه خویش سخت و دشوار است، ولی گاهی ممکن است که این جابجایی به علت مسائلی، چون طلاق، تغيير شغل و... باشد که عالی این وضعیت، آنرا به مراتب سخت تر هم ميکند . در چنين موقعیتی شما باید این تفکر و احساس را به خودتان القا کنید که شما تنها تصمیم به داشتن یک منزل جدید ندارید، بلکه قرار است که زندگی جدیدی را آغاز کنید، بنابراين انگيزه داشته باشید و با قدرت ادامه دهید.براي آغاز بهتر است که وسایل غیرضروری را کنار بگذارید و احساساتتان را درگیر آنها نکنید. هر ابزار ای را که میتواند خاطرات قبل را در ذهنتان مجسم کنید  کنار بگذارید و بسوی تغییراتی جدید پیش بروید. با عجله و یا عصبانیت تصمیم گیری نکنید تا در نهایت پشیمان هم نشوید. بهتر است که با دادن ارامش ذهنی و روحی به خودتان، شرایط را براي ساخت یک زندگی جدید فراهم سازید.

 

پاک سازی کنید

همان طور که در ابتدای مقاله گفتیم ،بهم ریختگی، خویش یکی از عوامل مهم در تولید استرس است. گذشته شروع بسته بندی و فرآیند باربری تمام وسایل اضافه ای که کمدهای شما را اشغال نموده اند دور بریزید. میتوانید لباس‌های قدیمی و سلامت خویش را به مرکزها خیریه تقدیم کنید. سه شیوه براي خلاصی یافتن از وسایل اضافه موجود است .وسایل ارزشمندي که نیازی به آن ها ندارید را بفروشید.وسیله ها قدیمی ولی سالم و قابل استفاده را اهدا کنید.و یا درنهایت لوازم غیرقابل استفاده را دور بریزیدعملیات پاک سازی یکی از مراحل مهم در اسباب کشی است که سبب ميشود از استرس های شما کم شود و اجازه دهد کمی نفس راحت بکشید.

 

وقت خویش را خالی کنید

بهترین راه براي ازبین بردن استرس ناشی از اسباب کشی و بسته‌بندي وسیله ها این است که زمانی را کاملاً به این امر اختصاص دهید و برروی پروسه های باربری و فرآیند اثاث کشی تمرکز کنید. در صورت امکان از اشنایان و اقوام بخواهید از فرزندان خردسال شما براي مدتی نگهداری کنند، از محل کار خویش یک روز مرخصي بگیرید یا براي تمام پایان هفته وقت خویش را کاملاً ازاد کنید. هرچه تمرکز بیشتری بر فرآیند بسته‌بندي اثاث خویش داشته باشید با راندمان بیشتری این کار را انجام خواهید داد و از نگرانی های اضافه دوری خواهید کرد. 

وانت بار غرب تهران,اتوبار غرب تهران,باربری غرب تهران,وانت بار پاسداران,وانت بار ,وانت بار فردوس,وانت بار چیتگر,وانت بار تهران,وانت بار مرزداران
 • 1398/6/16
 • 4337 نفر

وانت بار غرب تهران | اتوبار غرب تهران | باربری غرب تهران

اگر به دنبال وانت باردر تهران و مناطق غرب،شمال و مرکز هستیدو یا وانت تلفنی تهران هستید با ما تماس بگیرید از جمله مناطق تحت پوشش:وانت بار پونک-وانت بار جنت آباد-وانت بار سردارجنگل،وانت بار سعادت آباد وانت بار ستارخان،وانت بار فاطمی،وانت بار یوسف آباد،وانت بار پاسداران،وانت بار قیطریه .....09193626365/02144042378
اطلاعات بیشتر
نیسان بار شهرستان,وانت بار شهرستان,باربری به شهرستان,حمل بار به شهرستان,حمل بار با وانت,حمل اثاثیه منزل,حمل مبلمان,حمل لوازم منزل,حمل یخچال ,حمل لباسشوی
 • 1398/6/16
 • 2087 نفر

وانت بار و نیسان بار شهرستان | حمل بار به شهرستان | باربری به شهرستان

اگر قصد حمل اثاثیه منزل به شهرستان دارید و می‌خواهید از قیمت باربری اثاث منزل و نرخ کرایه حمل بار آگاه شوید با ما تماس بگیرید09193626365
اطلاعات بیشتر
اسباب کشی,حمل اثاثیه منزل
 • 1398/6/16
 • 1042 نفر

اسباب کشی | حمل اثاثیه منزل |اثاث کشی

ظریف بار وانت تهران با سال ها سابقه درخشان در زمینه خدمات حمل بار و اثاثیه منازل و شرکت ها با کادری کاملا مجرب در راستای تسهیل خدمات باربری آماده ارائه هرگونه خدمات مربوط حمل اثاثیه در استان تهران میباشد.09193626365
اطلاعات بیشتر
مناطق تحت پوشش وانت بار,مناطق تحت پوشش نیسان بار
 • 1398/6/27
 • 1004 نفر

مناطق تحت پوشش وانت بار | نیسان بار

وانت بار تهران با ۱۵سال سابقه ی درخشان در شهر تهران یکی از شرکت هایی موفق در حوضه حمل و نقل بوده است،استفاده از ماشین الات مجهز و پیشرفته با کارگران مجرب و توانا در خدمت همشهریان عزیز میباشد
اطلاعات بیشتر