دفتر مرکزی 02144042378
وانت بار,نیسان بار,وانت بار اکباتان بیمه,وانت بار اکباتان,وانت بار بیمه,نیسان بار اکباتان بیمه,وانت بار ارزان اکباتان بیمه,حمل یخچال ساید بای ساید در اکباتان,حمل بار در تهران اکباتان,وانت بار تهران,وانت بار غرب تهران,وانت بار منطقه غرب تهران,وانت بار تلفنی تهران,کارگر باربری در اکباتان,حمل بار از راه پله در اکباتان

وانت بار شهرک اکباتان ، بیمه | حمل بار در وانت بار اکباتان

 • 1399/3/11
 • 3335 نفر
استرس روز اسباب کشی براي همه افردی که تجربه بارکشی اثاث خانه و جابه‌جایي اثاث را داشته اند پیش آمده است. اسباب کشی هم از نظر فیزیکی و هم از نظر احساسی یکی از چالش برانگیزترین مسایل زندگی است.

وانت بار اکباتان ، بیمه

شهرک اکباتان یک شهرک است که در غرب تهران و ناحیه شش منطقه ۵ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. این شهرک ۵٫۹۴ کیلومتر مربع وسعت و ۴۴٬۹۸۱ نفر جمعیت دارد.  این شهرک از سمت شرق به کوی بیمه و شهرک آپادانا، از شمال به اتوبان تهران کرج، از غرب به نمایشگاه صنایع هواپیمایی و از جنوب به بزرگراه شهید لشگری محدود و عمر مفید آن حدود ۳۰۰ سال برآورد شده‌است.

حمل بار  و حمل خرده بار در شهرک اکباتان و کوی بیمه جزو مناطق ظریف بار وانت ( وانت بار تهران ) می باشد.که به صورت شبانه روزی و در تمامی روزها و ایام هفته باز می باشد.

باربری ظریف بار وانت آماده ی حمل و نقل هر گونه وسایل منزل و ادارات و شرکتها به تمامی نقاط کلان شهر تهران و شهرستانها می باشد.اگر برای جابجایی و حمل و نقل بار و اثاثیه و لوازم منزل در محدوده  ی اکباتان _ بیمه به دنبال یک باربری خوب هستید ،با وانت بار ظریف تماس حاصل نمایید.

 

وانت بار منطقه پنج ( وانت بار اکباتان _ بیمه )

ظریف بار وانت در منطقه پنج و تمامی مناطق حمل بار و اثاثیه را با بهترین کیفیت و بهترین خدمات انجام می دهد.ظریف بار وانت ارزان ترین باربری در محدوده ی اکباتان _ بیمه می باشد.بسته بندی اثاثیه و لوازم با جدیدترین متد و بهترین کیفیت و نازلترین قیمت در سطح شهر می باشد.وانت بار شهرک اکباتان از شعبات وانت بار غرب تهران می باشد.

 

حمل خرده بار با وانت بار اکباتان

اسباب کشی

گاهی اوقات مشتریان برای حمل خرده بار و اثاثیه ای با حجم کم به دنبال وانت بار خوب هستند.حتی اگر برای ارسال خرده بار به شهرستان به دنبال وانت بار خوب و ارزان هستید با ظریف بار وانت تماس حاصل نمایید.اعتبار باربری، تعداد مشتریان و میزان تجربه عوامل مهمی هستند که در حمل خرده بار اهمیت بسیاری دارند. میزان اعتبار و حسن شهرت یک باربری نکته مهمی است که تعیین می کند شما میتوانید بار خود را به یک باربری بسپارید یا نه!   

زمانی که باربری تعداد مشتریان خرده بار زیادی داشته باشد می تواند برنامه ارسال خود را به صورت منظم و با زمانبندی مشخص به مشتریان اعلام کند و این موضوع سرعت ارسال را به شکل قابل توجهی بالا می برد. همانطور که در ابتدای مطلب بیان شد برای ارسال بار لازم است بار ماشین تکمیل شود و وجود مشتریان باعث می شود زمان تکمیل بار ماشین کاهش یابد.

تلفن 09193626365 و 02144042378

 

بسته بندی اثاثیه وانت بار تهران ( وانت بار منطقه پنج )

بسته بندی اثاثیه یکی از مهم ترین قسمت های حمل بار و اثاثیه می باشد.حتی اگر مسافت نزدیک باشد.به دلیل اینکه کوچکترین اشتباه در بسته بندی اثاثیه باعث خسارت به اثاثیه و بار می شود که گاهی بغیر از خسارت مالی ،خسارت های جبران ناپذیری وارد خواهد کرد.

ظریف بار وانت بسته بندی اثاثیه را به صورت کاملا تخصصی با وسایل و لوازم بسته بندی انجام می دهد.کارتن های چند لایه ، کارتن های رگال دار ،استرچ رپ ، بابل رپ ، چسب زن ، لیبل و...از جمله وسایلیست که وانت بار برای بسته بندی لوازم و اثاثیه استفاده می کند.اگر مایل باشید می توانید از ماشین های ما برای انتقال وسایل و اثاثیه خود استفاده کنید. وانت بار بیمه دارای ماشین های سبک و سنگین که هم بدنه و هم کف کاملاً موکت کاری شده اند.برای جلوگیری از هر گونه آسیب در حین حمل و نقل به اثاثیه شما نهایت تلاشمان را می کنیم.

ظریف بار وانت از ساکهای مخصوص زیپ دار برای بسته بندی لحاف ، پرده و..استفاده می نماید.

 

حمل گاو صندوق ( حمل گاو صندوق وانت بار )

راههای کم کردن استرس اسباب کشی

گاو صندوق جزو وسایل سنگین در اسباب کشی است که حمل و جابجاییش نیازمند کارگران ماهر و با تجربه است.شرکت های خدمات باربری همیشه به مشتریان توصیه می کنند که هیچ وقت ریسک حمل و نقل و جابجایی لوازم سنگین را قبول نکنند.وارد شدن آسیب های شدید به جسم بخاطر ناوارد بودن حمل وسایل سنگین، بسیار جبران ناپذیر است.پس اگر قصد حمل و نقل وسایل سنگین ( حمل گاو صندوق ) را دارید ،با وانت بار تهران تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت کارگران متخصص ظریف بار وانت به محل مورد نظر شما بیایند.

 

هزینه حمل بار در وانت بار بیمه

همان طور که می دانید جابجایی محل سکونت دغدغه افراد بسیار زیادی است. در پروسه اسباب کشی و تغییر محل سکونت، یکی از مهم ترین بخش ها جابجایی لوازم است. آنچه در این جابجایی های بین شهری اهمیت زیادی پیدا می کند نرخ کرایه وانت بار بین شهری است.

ممکن است مجبور به جابجایی محل سکونت از شهری به شهر دیگر باشید و یا قصد انتقال برخی لوازم منزل را از شهری به شهر دیگر داشته باشید. در این مواقع نرخ کرایه وانت بار بین شهری اهمیت زیادی دارد. بدون شک جابجایی لوازم مخارجی را می طلبد که با آگاهی و انتخاب درست می توانید هزینه های اضافی را کاهش دهید. در انجام هرکاری نیز بدون شک بحث هزینه ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

 

هزینه وانت بار در شهرک اکباتان و بیمه

وانت بار اکباتان

یکی از سخت ترین مراحل جابجایی جمع آوری وسایل است، اما بسته بندی درست وسایل به خصوص وسایل شکستنی از بسیاری از مشکلات جلوگیری می کند. پس از بسته بندی و جمع آوری لوازم باید از قیمت وانت بار اطلاع دقیق پیدا کنید. با صحبت کردن با راننده ی وانت بار یا شرکت خدمات باربری می توانید بر سر قیمت توافق کنید. باید مواردی چون فاصله ی بین مبدا و مقصد جابجایی و مقدار لوازم را با راننده ی وانت بار مطرح کنید.

در صورتی که جابجایی وسایل  با راننده ی وانت بار باشد قیمت وانت بار افزایش می یابد. برخی شرکت های خدماتی به طور تخصصی کار جابجایی لوازم را انجام می دهند. این شرکت ها علاوه بر هزینه ی جابجایی وسایل، مبلغی تحت عنوان بیمه لوازم از شما دریافت می کنند و درصورت آسیب دیدن وسایل حین جابجایی موظف به پرداخت خسارت هستند.

پس برای محاسبه ی قیمت وانت بار در نظر داشته باشید که با توجه به میزان لوازم و با توجه به اینکه حمل لوازم بر عهده ی چه کسی باشد قیمت جابجایی تغییر می یابد. بهتر است در هنگام جابجایی از کارگران ماهر استفاده کنید تا ریسک آسیب به وسایل را کاهش دهید و با سرعت بیشتری جابجایی را انجام دهید. جابجایی لوازم سنگینی چون یخچال و گاز توسط کارگر بی تجربه نباید انجام شود بلکه باید توسط کارگر ماهر جابجا شوند. قیمت جابجایی وسایل به تعداد طبقاتی که باید طی شود نیز بستگی دارد. در طبقات بالاتر با توجه به اینکه مسافت طولانی تر و تعداد پله ی بیشتری باید طی شود قیمت بیشتر است.

از دیگر خدمات ما در خصوص حمل بار وانت بار گیشا ، وانت بار مرزداران و وانت بار ولنجک  می باشد.

 

حمل بار به شهرستان با وانت بار

اگر به دنبال وانت بار ارزان یا وانت بار ارزان قیمت و اجاره وانت بار برای حمل بار به شهرستان هستید،با ظرف بار وانت تماس بگیرید.

دقت داشته باشید که برای حمل بار ارزان به شهرستان بهترین وسیله نیسان است و استفاده از وانت پیکان توصیه نمی‌شود.رانندگان نیسان مهارت بیشتری برای رانندگی در جاده‌های بین شهری دارند و لوازم و تجهیزات بسته بندی بار مثل پتو و چادر برزنتی در کنار دارند که خودروهای پیکان معمولاً فاقد این تجهیزات هستند.

وانت بارتهران و نیسان بارتهران  یکی از راه های حمل کالا و اثاثیه منزل است.امروزه برای جابجایی بار و اثاث کشی خانه داشتن باربری مطمئن که بدون دغدغه و مشکل بارها را جابجا کند، از اهمیت بالایی برخوردار است .علاوه بر این باید بپذیریم که تکنولوژی در همه صنایع و خدمات بسیار پیشرفت کرده است. و بهرمندی از آن ما را در رسین به هدف بسیار کمک میکند. 

وانت بار تهران

 

وانت بار تلفنی شهرک اکباتان

اگر یک یا چند وسیله را خریداری کرده اید و میخواهید به خانه تان بیاورید ، یا اینکه قصد جابجایی و انتقال وسایلی از جایی به جای دیگر در منطقه شهرک اکباتان را دارید میتوانید با وانت بار تلفنی ظریف بار وانت در اکباتان تماس بگیرید.

ما آماده جابجایی وسایل جزئی ، لوازم اداری و شرکت ، یخچال ساید و گاوصندوق و پیانو و ... در اکباتان توسط کارکنانی کاربلد و ماشین هایی مجهز هستیم.

شرکت ما به صورت 24 ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل آماده ارائه مشاوره رایگان و ارائه خدمات میباشد و در هر ساعت از شبانه روز میتوانید با ما تماس بگیرید.

از خدمات باربری ما استفاده کنید و بهترین و راحت ترین اسباب کشی عمرتان را تجربه کنید.

 

بهترین و ارزانترین وانت بار و نیسان بار اکباتان

شرکت باربری ظریف بار وانت از معدود شرکت های باربری میباشد که تمام خدمات را همراه با بارنامه ، ضمانت نامه و بیمه نامه کتبی و رسمی همراه با قیمت های کاملا منصفانه ارائه میدهد.

همچنین ما تضمین کیفیت خدمات میدهیم زیرا کارکنانی با تجربه و مجرب استخدام کرده ایم که خدمات را با دقت بالا همراه با انواع وسایل نقلیه مجهز ارائه میدهند.

از دیگر مزایا وانت بار محدوده اکباتان میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • وانت بار با توجه به ابعاد کوچکتر نسبت به خودروهای بزرگ تر در زمینه باربری اما در برخی موارد کاربرد های بیشتری نسبت به آنها دارند ؛ یکی از این کاربرد ها دسترسی سهل و آسان وانت بار به مناطق مختلف است.
 • هزینه کمتر و به صرفه تر نسبت به سایر خودروها در حوزه باربری و اتوبار.
 • دسترسی سهل و آسان به پارکینگ ها و بخش هائی از منازل ؛ کارخانجات و… که امکان دسترسی با خودروی بزرگتر فراهم نیست.
 • و سایر موارد در رابطه با خدمات وانت بار که شرح آنها نیازمند صرف زمان بیشتری است.

وانت بار تلفنی اکباتان

 • بهترین وانت بار اکباتان کدام است؟
  ظریف بار وانت یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت های ونت بار در اکباتان میباشد.
 • وانت بار شهرک اکباتان دارای چه نوع وسایل نقلیه ای میباشد؟
  نیسان بار شهرک اکباتان دارای انواع وانت و نیسان مجهز، مسقف و موکت کاری شده میباشد.
 • آیا وسایل بیمه میشوند؟
  بله تمام وسایل و بار شما بیمه خواهند شد.
وانت بار غرب تهران,اتوبار غرب تهران,باربری غرب تهران,وانت بار پاسداران,وانت بار ,وانت بار فردوس,وانت بار تهران,وانت بار گیشا,وانت بار یا نیسان منطقه غرب,وانت بار محدوده تهران,وانت بار شهر تهران,وانت تلفنی ,وانت بار محدوده ستارخان,وانت بار در گوگل,وانت بار در صادقیه,وانت بار در غرب,کلمه وانت بار در گوگل,انجام کار وانت در غرب ,وانت بار غرب تهران ,وانت بار صادقیه,وانت بار طرشت,وانت بار آزادی
 • 1398/6/16
 • 15739 نفر

وانت بار غرب تهران | نیسان بار ، باربری غرب 44042378

اگر به دنبال بهترین وانت بار در غرب تهران و یا وانت تلفنی غرب تهران هستید با ما تماس بگیرید و از خدمات ما در نیسان بار غرب تهران بهره مند شوید.تعرفه و نرخ جابجایی در وانت بار ما بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. 09193626365
اطلاعات بیشتر
نیسان بار شهرستان,وانت بار شهرستان,باربری به شهرستان,حمل بار به شهرستان,حمل بار با وانت,حمل اثاثیه منزل,حمل وسایل منزل به شهرستان با وانت ,حمل بار با وانت به شمال,وانت بار محدوده غرب تهران,وانت بار صادقیه,وانت بار مناطق تهران,قیمت وانت بار در تهران
 • 1398/6/16
 • 8739 نفر

حمل بار به شهرستان با وانت ، 44042378 | وانت بار تهران به شهرستان

بهترین وانت بار شهرستان را با ظریف بار وانت تجربه کنید.حمل بار به شهرستان با وانت در سریع ترین زمان و مناسب ترین قیمت هم اکنون با ما تماس بگیرید و از خدمات باربری شهرستان ما بهره مند شوید. 09193626365 شماره تماس دفتر 02144042378
اطلاعات بیشتر
اسباب کشی,حمل اثاثیه منزل ,حمل بار با وانت ,نیسان بار ,وانت بار شهرستان,وانت بار جنت آباد,وانت بار پونک,وانت بار غرب تهران,وانت بار ستارخان ,وانت بار شهران,وانت بار سعادت آباد,وانت بار ستارخان,وانت بار چیتگر,وانت بار دهکده,وانت بار منطقه غرب,کرایه وانت بار,وانت برای حمل بار,اسبابکشی با وانت,حمل بار با وانت و نیسان,وانت بار تهران,حمل بار با وانت,حمل بار با نیسان,وانت بار محدوده غرب,وانت بار در غرب تهران,وانت بار شهر زیبا,وانت بار سردارجنگل,وانت بار باغ فیض,وانت بار بلوار همیلا,وانت بار اشرفی اصفهانی ,وانت بار جلال آل احمد
 • 1398/6/16
 • 3945 نفر

حمل اثاثیه منزل با وانت در تهران | اثاث کشی با وانت 44042378

ظریف بار وانت تهران با سال ها سابقه درخشان در زمینه خدمات حمل بار و اثاثیه منازل و شرکت ها با کادری کاملا مجرب در راستای تسهیل خدمات باربری آماده ارائه هرگونه خدمات مربوط حمل اثاثیه در استان تهران می باشد.09193626365
اطلاعات بیشتر
مناطق تحت پوشش وانت بار,مناطق تحت پوشش نیسان بار,وانت بار غرب ,وانت بار شمال تهران,وانت بار شهران,وانت بار شهرزیبا,وانت بار پونک,وانت بار جنت آباد,وانت بار صادقیه,وانت بار فردوس,وانت بار ستارخان,وانت بار سعادت اباد,وانت بار شهرک غرب,وانت بار شیخ بهایی,وانت بار ولنجک,وانت بار زعفرانیه,وانت بار شریعتی,وانت بار قیطریه,وانت بار پاسداران,وانت بار جردن,وانت بار میرداماد,وانت بار یوسف آباد,وانت بار امیر آباد,کارگر حمل یخچال ساید بای ساید,وانت بار ظریف بار,ظریف بار وانت,بسته بندی ظریف بار,کارگر بسته بندی ظریف بار,نیسان و کارگر ظریف بار,حمل یخچال ساید بای ساید ظریف بار
 • 1398/6/27
 • 4668 نفر

مناطق تحت پوشش ظریف بار وانت بار تهران | نیسان بار

وانت بار تهران با ۱۵سال سابقه ی درخشان در شهر تهران یکی از شرکت هایی موفق در حوضه حمل و نقل بوده است،استفاده از ماشین الات مجهز و پیشرفته با کارگران مجرب و توانا در خدمت همشهریان عزیز میباشد
اطلاعات بیشتر