ارتباط از طریق واتس اپ
وانت بار سازمان برنامه,نیسان بار سازمان برنامه ,حمل بار سازمان برنامه

حمل بار و اثاثیه منزل سازمان برنامه | باربری سازمان برنامه | 09193626365

 • 1399/3/24
 • 502 نفر
اسباب کشی یکی از مواردی است که معمولا افراد در طول انجام آن استرس زیادی را تجربه می کنند و همین موضوع باعث آسیب های روحی ، روانی می شود.

وانت بار سازمان برنامه 

سازمان برنامه استان تهران به واسطه بزرگراه حکیم یا همان علامه جعفری به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است. بعد از انقلاب اسلامی ایران، با در نظر داشتن رشد سریع جمعیت، این منطقه به دلیل دارا بودن آب و هوای خوب، افراد زیادی را به سوی خود جلب کرد، که نتیجه این فرایند شروع ساخت و سازها و پیشرفت عالی این محله شد. اگر این روز ها به خیابان سازمان برنامه و اطراف آن مراجعه کنید و نگاه گذرایی داشته باشید در میابید که ساختمان های زیادی در این منطقه ساخته شده است و به نوعی ساختمان های قدیمی را در بستر نوسازی قرار داده اند.با این حساب حمل و نقل و اسباب کشی در این محدوده بسیار زیاد است.و نیاز به یک خدمات باربری خوب بسیار احساس می شود.اگر شما هم ساکن محدوده ی سازمان برنامه هستید و یا قصد نقل مکان و حمل و نقل به محدوده ی سازمان برنامه را دارید ، ظریف بار وانت  ( وانت بار تهران ) با ارائه ی بهترین خدمات و مناسب ترین قیمت ، کار حمل و نقل اثاثیه و حمل بار شما را با بهترین کیفیت انجام خواهد داد.

وانت بار منطقه پنج ( وانت بار سازمان برنامه )

ظریف بار در منطقه پنج تهران و تمامی مناطق شهر تهران ، کار حمل بار و اسباب کشی منازل ، ادارات ، شرکتها و ...را هم به شکل درون شهری و هم به شکل برون شهری به صورت 24 ساعته و همه روزه حتی روزهای تعطیل انجام می دهد.

ویژگی های وانت بار خوب در تهران ( وانت بار سازمان برنامه )

 

بهترین وانت بار سازمان برنامه

داشتن رانندگانی دلسوز و حرفه ای با تسلط کامل به راه ها

پاسخگویی و همکاری و بهترین مشاوره در زمینه اسباب کشی را به مشتریان ارائه دهد.

قیمت مناسب برای اسباب کشی داشته باشد.

دارای بهترین ماشین های باربری و حمل بار باشد.

کارگران باربری خوش اخلاق و مسئولیت پذیر باشند.

نیروی با تجربه و مسلط در مسائل فنی اسباب کشی

دارای بهترین ابزارها و وسایل مورد نیاز بسته بندی اثاثیه باشد.

مسئولان وانت بار  باید انتقاد پذیر باشد.

سرویس دهی در طول شبانه روز و در تمام نقاط تهران داشته باشد.

سرعت در انجام کارهایش داشته باشد.

تمامی خدمات حمل بار را به صورت vip به مشتریان ارائه دهند.

فروش وسایل و لوازم بسته بندی را جزو خدماتشان داشته باشند.( کارتن اسباب کشی )

کار بسته بندی وسایل منزل  و لوازم و بار مشتریان را به صورت کاملا تخصصی انجام دهند.

حمل وسایل سنگین وانت بار سازمان برنامه 

 

حمل وسایل سنگین

در اسباب کشی چیزی که برای افراد بسیار نگران کننده است کار بسته بندی و جابجایی وسایل سنگین و گرانقیمت است.اینکه این وسایل چگونه جابجا شوند و با توجه به آپارتمانی بودن اکثر منازل ، جابجایی  وسایل سنگین چگونه و به چه شکل باشد و...از دغدغه های افراد است.ظریف بار وانت وسایل سنگین را به صورت کاملا حرفه ای توسط کارگران با تجربه اش ( کارگر باربری ) انجام میدهد.کارگران شرکت ظریف بار وانت کار جابجایی   و حمل و نقل وسایل سنگین از جمله حمل ساید بای ساید ، حمل گاو صندوق ، حمل پیانو و...را به راحتی برای مشتریان انجام میدهند .

۷ راه کاهش استرس در باربری و اثاث کشی

 

راههای کاهش استرس اسباب کشی

اسباب کشی اصولا کار استرس زا و نگران کننده ای است.اما راه هایی وجود دارد که بتوانید استرس های موقع اثاث کشی را کنترل کنید.در اینجا ۷ روش را برای مدیریت استرس، زمان اثاث کشی را معرفی می کنیم تا با استفاده از آنها بتوانید از نگرانی های خود قبل از جمع و بسته بندی اثاثیه ، در حین باربری و بعد از ورود به محل جدید بکاهید.

 پاکسازی کنید

بهم ریختگی، خود یکی از عوامل مهم در تولید استرس است.قبل شروع بسته بندی و فرایند باربری تمام لوازم اضافه ای که کمدهای شما را اشغال کرده اند دور بریزید. می توانید لباس های قدیمی و سالم خود را به مراکز خیریه اهدا کنید.سه روش برای خلاص شدن از لوازم اضافه وجود دارد

 لوازم ارزشمندی که نیازی به آنها ندارید را بفروشید

 وسایل قدیمی ولی سالم و قابل استفاده را اهدا کنید

 و یا درنهایت لوازم غیرقابل استفاده را دور بریزید

عملیات پاکسازی یکی از مراحل مهم در اسباب کشی است که باعث می شود از استرس های شما کاسته شود و اجازه دهد کمی نفس راحت بکشید.

وقت خود را خالی کنید
 

بهترین راه برای ازبین بردن اضطراب ناشی از اثاث کشی و بسته بندی وسایل این است که زمانی را کاملا به این امر اختصاص دهید و برروی پروسه های باربری و فرایند اسباب کشی تمرکز کنید.در صورت امکان از آشنایان و اقوام بخواهید از فرزندان خردسال شما برای مدتی نگهداری کنند ، از محل کار خود یک روز مرخصی بگیرید یا برای تمام آخر هفته وقت خود را کاملا آزاد کنید.هرچه تمرکز بیشتری بر فرایند بسته بندی اثاث خود داشته باشید با راندمان بیشتری این کار را انجام خواهید داد و از نگرانی های اضافه دوری خواهید کرد.

 تا می توانید جعبه تهیه کنید

چند هفته قبل از شروع اثاث کشی ، شروع به جمع آوری روزنامه های باطله و جعبه نمایید.از دوستان خود بخواهید اگر جعبه های خالی و اضافی از اسباب کشی قبلی خود دارند به شما قرض دهند.یا می توانید به خواربار فروشی نزدیک منزل فعلی تان سری بزنید و چندین جعبه از آنجا تهیه کنید.تهیه جعبه های مورد نیاز، باعث می شود احساس آمادگی بیشتری برای اثاث کشی داشته باشید و دچار استرس و نگرانی از نبود جعبه به تعداد کافی در هنگام بسته بندی و در روز باربری نشوید.

برنامه ریزی کنید

بدون برنامه اقدام به بسته بندی اثاث خود نکنید.یکی از موثرترین روش های بسته بندی این است که این کار را اتاق به اتاق انجام دهید.مثلا همه لوازم اتاق پذیرایی را جمع کرده سپس به سراغ اتاق های خواب بروید.
برای هریک از افراد خانواده یک کیف یا کوله پشتی در نظر بگیرید که لوازم ضروری مانند لباس زیر تمیز، حوله، جوراب،مسواک و.. در آن قرار گرفته باشد.با این کار دیگر لازم نیست بعد از رسیدن به منزل جدید نگران پیدا کردن لوازم ضروری مورد نیازتان در میان انبوه جعبه ها باشید.اول یک کیف از لوازم ضروری تهیه کنید سپس شروع به قراردادن وسایل در جعبه ها نمایید.هر جعبه را بصورت واضح و براساس اینکه از کدام اتاق جمع آوری شده اند برچسب گذاری کنید.با این روش پس از پروسه باربری و در زمان خالی کردن اثاث، کاملا میدانید هر جعبه را باید در کدام اتاق قرار دهید – اتاق خواب – آشپزخانه و ..

 از لوازم با ارزش خود محافظت کنید

مطمئنا نمی خواهید بدلیل پیدا نکردن برخی از لوازم باارزش خود بعد از اسباب کشی دچار استرس و نگرانی شوید.معمولا استرس های ناشی از نیافتن چیزهای باارزشی مانند حلقه ازدواج، پاسپورت، سندهای املاک و .. بیشتر از دیگر جنبه های روند اثاث کشی شما را تحت تاثیر قرار داده و مضطرب خواهد نمود.لوازم با ارزش خود را در یک محل امن قرار دهید.برای این منظور می توانید از کیف های کمری که به دور کمر قفل می شوند و فضای نسبتا خوبی نیز دارند استفاده کنید، می توانید داخل کیف دستی خود آنها را جای دهید یا حتی به صندوق امانات بانک بسپارید.

برای خود محدوده زمانی و ضرب العجل تعیین کنید

هیچ چیز بیشتر از این استرس آور نیست که بدانید باید راس ساعت ۸ صبح اثاث کشی را آغار کنید و ساعت ۱۲ ظهر نیز حتما آپارتمان قبلی را تحویل دهید.
می توانید با ایجاد یک محدوده زمانی برای خود از چنین اضطرابی دوری کنید.ممکن است به این معنی باشد که مجبور شوید برای دو هفته یا یک ماه اجاره اضافی بپردازید اما اینکار باعث می شود از زمان، بهترین استفاده را نمایید و تا حد زیادی از استرس ناشی از جابجایی و اثاث کشی خود بکاهید

 کارهای اثاث کشی را به دیگران واگذار کنید.

در نهایت بهترین کار برای کاهش استرس این است که همه یا بخشی از فرایند اثاث کشی را به افراد یا یک شرکت بیرونی محول کنید. ( وانت بار )می توانید از شرکت های مختلف باربری در تهران که دارای شعبه در مناطق مختلف غرب و شرق و شمال تهران هستند برای این منظور استفاده کنید و از خدمات متنوع آنان استفاده نمایید.
 

وانت بار غرب تهران,اتوبار غرب تهران,باربری غرب تهران,وانت بار پاسداران,وانت بار ,وانت بار فردوس,وانت بار چیتگر,وانت بار تهران,وانت بار مرزداران
 • 1398/6/16
 • 4336 نفر

وانت بار غرب تهران | اتوبار غرب تهران | باربری غرب تهران

اگر به دنبال وانت باردر تهران و مناطق غرب،شمال و مرکز هستیدو یا وانت تلفنی تهران هستید با ما تماس بگیرید از جمله مناطق تحت پوشش:وانت بار پونک-وانت بار جنت آباد-وانت بار سردارجنگل،وانت بار سعادت آباد وانت بار ستارخان،وانت بار فاطمی،وانت بار یوسف آباد،وانت بار پاسداران،وانت بار قیطریه .....09193626365/02144042378
اطلاعات بیشتر
نیسان بار شهرستان,وانت بار شهرستان,باربری به شهرستان,حمل بار به شهرستان,حمل بار با وانت,حمل اثاثیه منزل,حمل مبلمان,حمل لوازم منزل,حمل یخچال ,حمل لباسشوی
 • 1398/6/16
 • 2087 نفر

وانت بار و نیسان بار شهرستان | حمل بار به شهرستان | باربری به شهرستان

اگر قصد حمل اثاثیه منزل به شهرستان دارید و می‌خواهید از قیمت باربری اثاث منزل و نرخ کرایه حمل بار آگاه شوید با ما تماس بگیرید09193626365
اطلاعات بیشتر
اسباب کشی,حمل اثاثیه منزل
 • 1398/6/16
 • 1042 نفر

اسباب کشی | حمل اثاثیه منزل |اثاث کشی

ظریف بار وانت تهران با سال ها سابقه درخشان در زمینه خدمات حمل بار و اثاثیه منازل و شرکت ها با کادری کاملا مجرب در راستای تسهیل خدمات باربری آماده ارائه هرگونه خدمات مربوط حمل اثاثیه در استان تهران میباشد.09193626365
اطلاعات بیشتر
مناطق تحت پوشش وانت بار,مناطق تحت پوشش نیسان بار
 • 1398/6/27
 • 1004 نفر

مناطق تحت پوشش وانت بار | نیسان بار

وانت بار تهران با ۱۵سال سابقه ی درخشان در شهر تهران یکی از شرکت هایی موفق در حوضه حمل و نقل بوده است،استفاده از ماشین الات مجهز و پیشرفته با کارگران مجرب و توانا در خدمت همشهریان عزیز میباشد
اطلاعات بیشتر