ارتباط از طریق واتس اپ
حمل بار به شمال,وانت بار شمال,نیسان بار شمال,هزینه حمل بار به شمال

حمل بار و اثاثیه منزل به شمال 09193626365 | باربری شمال 02144042378

 • 1399/4/7
 • 487 نفر
حمل بار به شهرستان از سرویس های باربری بین شهری است که هر نوع بار و کالایی را از تهران به شهرستان های دیگر ارسال می کند. حمل اثاثیه منزل و اداری به دیگر شهرستان ها درخواست کننده زیادی دارد. مشکلات حمل اثاثیه بین شهری در مقایسه با حمل بار در تهران بیشتر است.

وانت بار شمال

ظریف بار وانت با بیش از دو دهه فعالیت در عرصه ی حمل و نقل و خدمات باربری ، در کمترین زمان ممکن و با به صرفه ترین قیمت بار و اثاثیه ی مشتریان را با بیمه نامه به تمام نقاط شهر تهران ( وانت بار دادمان ، وانت بار میدان صنعت ، وانت بار کاشانی ، وانت بار سازمان برنامه و..) و تمامی شهرهای کشور جا به جا می نماید.حمل بار با وانت و نیسان مسقف  و رو باز انجام می شود .هدف ظریف بار وانت ( وانت بار تهران ) کسب رضایت مشتریان عزیز می باشد.

حمل بار به شمال

 

باربری به شمال

حتما برایتان پیش آمده که قصد ارسال بسته یا وسیله‌ای را به شهرستان داشته باشید. در این شرایط بهترین راه‌حل برای شما سپردن بسته‌ی مرسولی به شرکت‌های حمل بار به شهرستان است. این شرکت‌ها با توجه به نوع و حجم بسته‌ی شما اتومبیل مناسبی برای حمل آن انتخاب کرده و بسته‌ی شما را به بهترین نحو به مقصد می‌رسانند.

حمل بار به شهرستان به نسبت حمل بار‌های داخل شهری سخت‌تر بوده و نیازمند دقت بیشتری می‌باشد. زیرا طولانی بودن مسافت می‌تواند خطرات جاده‌ای را افزایش داده و در برخی شرایط حتی بسته‌ی مرسولی دچار شکستگی و یا هرگونه آسیب شود؛ لذا برای پیشگیری از هرگونه خطر احتمالی حمل بار به شهرستان، بهتر است بسته‌ی مرسولی خود را به شرکت‌های معتبر حمل بار به شهرستان بسپارید.

اگر قصد ارسال اسباب و اثاثیه به شهرستان را دارید، لازم است حساسیت شما نسبت به ارسال بار به شهرستان نیز بیشتر باشد. احتمال شکسته شدن اسباب منزل عموما بیشتر است و باید در حمل آن‌ها دقت قابل توجهی به کار گرفته شود.

برای جلوگیری از هرگونه خسارت بار و اثاثیه تان ، بهتر است که کار بسته بندی اثاثیه منزل و بارتان را به شرکت های خدمات باربری بسپارید و با خیالی راحت بارتان را به شهرستان مورد نظر ارسال نمایید.

کارگران با تجربه ی ظریف بار وانت  ( کارگر اسباب کشی ) ، تمامی اثاثیه و بار مشتریان را اعم از لوازم منزل ، کتاب ، مواد غذایی فاسد نشدنی ، گل و گلدان و...را با بهترین لوازم بسته بندی ( کارتن بسته بندی ) بسته بندی می نمایند.

ظریف بار وانت به تمامی شهرهای شمال کشور مازندران ، گیلان ، نوشهر ، چالوس ، رامسر ، بندرانزلی ، لاهیجان و.... باربری دارد.خدمات حمل بار به شمال کشور به صورت وی آی پی ( بسته بندی بار ، حمل بار  ، چیدمان بار و..) انجام می شود.

عوامل تاثیرگذار در بهبود کیفیت حمل بار به شهرستان

ابتدایی‌ترین عامل موثر در حمل بار به شهرستان بسته‌بندی صحیح بار است. همانطور که گفتیم حمل بار به شهرستان‌ها ریسک بیشتری دارند و معمولا احتمال آسیب آن‌ها بیشتر است، به همین خاطر بسته‌بندی صحیح آن‌ها می‌تواند تأثیر به‌سزایی در حمل آن‌ها داشته باشد بسیاری از شرکت‌های حمل بار به شهرستان بسته‌بندی مرسولات بار را نیز خود برعهده می‌گیرند و خود مسئولیت هرگونه آسیب به مرسولات را می‌پذیرند. شاید ابتدا بسته‌بندی مرسولات ساده به نظرتان آید، ولی لازم است بدانید بسته‌بندی صحیح بیشترین و مهم‌ترین نقش را در سالم رساندن بار به شهرستان ایفا می‌کند؛ لذا بهتر است این کار را به متخصصان در این زمینه بسپارید.

دومین عامل موثر در حمل بار به شهرستان رانندگان خبره و توانا هستند. رانندگان اتومبیل‌های حمل بار به شهرستان باید علاوه بر توانایی در زمینه رانندگی اتومبیل‌های جاده‌ای، به جاده‌های کشور نیز آشنا باشند. رانندگان می‌توانند با بهره‌گیری از آشنایی دقیق خود به جاده‌ها و آگاهی به برخی مسائل از قبیل یک طرفه بودن یا نبودن جاده، دست‌انداز‌های جاده و زمان ترافیک‌های جاده‌ای، بار را در سریعترین زمان و به بهترین نحو به مقصد برسانند.تمامی رانندگان وانت بار ( ظریف بار وانت ) با تجربه و آشنا به تمامی جاده های کشور هستند.

کارگران باربری خبره از دیگر عوامل موثر در حمل بار به شهرستان به بهترین نحو ممکن می‌باشند. اگر باربری لوازم شکستنی شما برعهده کارگران نا آشنا باشد احتمال آسیب پذیری آن‌ها در هنگام باربری افزایش می‌یابد. شرکت‌های باربری معتبر با داشتن تیم کارگران حرفه‌ای و خبره در زمینه باربری می‌توانند به شما این اطمینان را دهند که مرسولات شما در حمل بار به شهرستان آسیبی نبینند. چیدمان صحیح کارتن‌ها و جعبه‌ها در ماشین‌های باربری نیز خود امری بسیار مهم و تاثیرگذار است که کارگران باربری حرفه‌ای در این زمینه تخصص دارند.

اتومبیل‌های باربری سالم و مجهز نیز می‌توانند تاثیر به‌سزایی در انجام هرچه بهتر حمل بار به شهرستان داشته باشند. اگر حمل بار خود را به اتومبیل‌های باربری فرسوده بسپارید، به‌طبع احتمال آسیب هم برای اتومبیل و هم برای بار شما بسیار افزایش می‌یابد. شرکت‌های معتبر حمل بار با استفاده از بهترین و مجهزترین ماشین‌های باربری، باعث ارسال هرچه بهتر و سریع‌تر بار شما می‌شوند.

بیمه باربری و حمل بار به شهرستان چیست؟

برای ارسال اجناس قیمتی و آسیب‌پذیر معمولا بیمه حمل و نقل کالا استفاده می‌شود. به‌موجب این بیمه، بیمه‌گر در قبال حق بیمه‌ای که از بیمه‌گذار دریافت می‌کند متعهد می‌شود که اگر در جریان حمل بار به شهرستان از مبدا تا مقصد، آسیب و یا خسارتی به مرسولات وارد شد زیان وارده را جبران کند.

در بسیاری از شرکت‌های حمل بار به شهرستان بیمه باربری نیز انجام می‌شود که با این وجود شما می‌توانید با خیال راحت بار خود را به آن‌ها بسپارید.

ارسال اثاثیه منزل به شمال کشور با وانت بار

بسیاری از مشتریان با خرید ویلا و خانه در شمال کشور ، قصد اسباب کشی و حمل لوازم منزل به شمال را دارند.گاهی اوقات اثاثیه و لوازم منزلشان آنقدر زیاد نیست که برای حمل و نقلشان به کامیون و ماشین های بزرگ نیاز باشد.در این موارد کمک گرفتن از یک وانت بار خوب ( ظریف بار وانت ) مشکلشان را حل خواهد کرد.و گاهی وقتها اهالی شهرهای شمالی برای خرید جهیزیه و یا اثاثیه ی منزل به تهران سفر کرده و بعد از انجام خرید ، نیاز به یک وانت بار دارند که اثاثیه و لوازم خریداری شده را به شهرشان در شمال ببرند.

وانت بار تلفنی شمال 

گاهی خیلی فوری و بدون درنگ برای حمل بار و یا خرده بارتان از تهران به شمال به یک وانت بار نیاز دارید.وانت باری که فقط با یک تماس تلفنی در همان لحظه در محل مورد نظر شما حاضر شود و بارتان را به مقصد در شمال کشور برساند.ظریف بار وانت ،به صورت تلفنی کار حمل و نقل را انجام می دهد.وانت تلفنی جزو یکی از خدمات ظریف بار وانت می باشد.فقط کافیست که شما با شماره تلفن 09193626365  تماس بگیرید و آدرستان را به ظریف بار وانت اعلام نمایید.

هزینه ی ارسال بار به شمال کشور

 

هزینه حمل بار به شمال

قیمت حمل بار به شهرستان می‌تواند بسته به شرایط متعددی تفاوت داشته باشد. یکی از اصلی‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت حمل بار به شهرستان میزان مسافت از مبدا تا مقصد بار می‌باشد. به عنوان مثال هزینه حمل بار از تهران تا کرج کمتر از هزینه حمل بار از تهران تا مشهد است.

دیگر عامل تاثیرگذار بر هزینه حمل بار به شهرستان تعداد ماشین‌های حمل بار می‌باشد. قطعا اگر شما یک ماشین حمل بار کرایه کنید هزینه کمتری نسبت به کرایه ماشین‌های بیشتر خواهد داشت.

تعداد کارگران حمل بار و تعداد راننده‌ها نیز از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه حمل بار به شهرستان می‌باشد. تعداد کارگران بیشتر می‌تواند قیمت بیشتری داشته باشد.

حجم و نوع لوازمی که به باربری می‌سپارید نیز در قیمت و هزینه حمل بار به شهرستان دخیل هستند.

وانت بار غرب تهران,اتوبار غرب تهران,باربری غرب تهران,وانت بار پاسداران,وانت بار ,وانت بار فردوس,وانت بار چیتگر,وانت بار تهران,وانت بار مرزداران
 • 1398/6/16
 • 4515 نفر

وانت بار غرب تهران | اتوبار غرب تهران | باربری غرب تهران

اگر به دنبال وانت باردر تهران و مناطق غرب،شمال و مرکز هستیدو یا وانت تلفنی تهران هستید با ما تماس بگیرید از جمله مناطق تحت پوشش:وانت بار پونک-وانت بار جنت آباد-وانت بار سردارجنگل،وانت بار سعادت آباد وانت بار ستارخان،وانت بار فاطمی،وانت بار یوسف آباد،وانت بار پاسداران،وانت بار قیطریه .....09193626365/02144042378
اطلاعات بیشتر
نیسان بار شهرستان,وانت بار شهرستان,باربری به شهرستان,حمل بار به شهرستان,حمل بار با وانت,حمل اثاثیه منزل,حمل مبلمان,حمل لوازم منزل,حمل یخچال ,حمل لباسشوی
 • 1398/6/16
 • 2220 نفر

وانت بار و نیسان بار شهرستان | حمل بار به شهرستان | باربری به شهرستان

اگر قصد حمل اثاثیه منزل به شهرستان دارید و می‌خواهید از قیمت باربری اثاث منزل و نرخ کرایه حمل بار آگاه شوید با ما تماس بگیرید09193626365
اطلاعات بیشتر
اسباب کشی,حمل اثاثیه منزل
 • 1398/6/16
 • 1118 نفر

اسباب کشی | حمل اثاثیه منزل |اثاث کشی

ظریف بار وانت تهران با سال ها سابقه درخشان در زمینه خدمات حمل بار و اثاثیه منازل و شرکت ها با کادری کاملا مجرب در راستای تسهیل خدمات باربری آماده ارائه هرگونه خدمات مربوط حمل اثاثیه در استان تهران میباشد.09193626365
اطلاعات بیشتر
مناطق تحت پوشش وانت بار,مناطق تحت پوشش نیسان بار
 • 1398/6/27
 • 1076 نفر

مناطق تحت پوشش وانت بار | نیسان بار

وانت بار تهران با ۱۵سال سابقه ی درخشان در شهر تهران یکی از شرکت هایی موفق در حوضه حمل و نقل بوده است،استفاده از ماشین الات مجهز و پیشرفته با کارگران مجرب و توانا در خدمت همشهریان عزیز میباشد
اطلاعات بیشتر