ارتباط از طریق واتس اپ
وانت بار تهران,حمل مبلمان,حمل یخچال,حمل لباسشویی,بسته بندی اسباب منزل

حمل بار و اثاثیه منزل فرشته | باربری فرشته

 • 1399/4/30
 • 55 نفر
وانت بار تهران-وانت بار غرب تهران-کارگر اسباب کشی انواع وسایل بسته بندی-خاور-وانت-نیسان

وانت بار فرشته

خیابان فرشته یا خیابان مرتضی فیاضی یکی از خیابان‌های شهر تهران است که در محله الهیه و در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد. خيابان فرشته از خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه پارک‌وی، در غرب آغاز شده و به محدوده پل رومی در شرق منتهی می‌شود.خیابان فرشته را میتوان یکی از خیابان های بزرگ تهران نامید.خیابان فرشته یکی از محله های لوکس بالاشهر تهران به شمار می رود. 

خیابان فرشته تهران یکی از خیابان های لاکچری تهران است. به صورت کلی چون خیابان فرشته در منطقه یک تهران واقع شده قیمتی بالاتر از متوسط تهران دارد. اما جالب است بدانید که فرشته از میانگین منطقه یک تهران هم بالاتر است و به صورت کلی قیمت های مخصوص به خود را دارد.

با وجود تراکم بالای جمعیت و آپارتمان نشینی و جابجایی و حمل و نقل ، نیاز به شرکت باربری خوب احساس می شود.باربری که در ترافیک خیابان فرشته به تمامی راهها مسلط باشد .اگر در خیابان فرشته قصد جابجایی و حمل و نقل اثاثیه منزلتان یا حتی بار و خرده بار را دارید ، با ظریف بار وانت تماس حاصل نمایید و از خدمات باربری با کیفیت ظریف بار وانت بهره مند شوید.

وانت بار منطقه یک ( وانت بار فرشته )

ظریفباروانتدرتمامیمحلههایمنطقهیکتهرانازجمله اراج،ازگلامامزادهقاسم(شمیرانات)اوینباغفردوستجریشجمارانچیذرحصاربوعلیحکمتدارآباددربنددرکهدزاشیبزعفرانیهسوهانکفرمانیهقیطریهکاشانکگلابدرهمحمودیه
نیاورانولنجک دارای شعبه می باشد.حمل انواع بار و اثاثیه و خدمات باربری به صورت vip و شبانه روزی و در تمامی روزهای هفته به صورت درون شهری و برون شهری ( وانت بار شمال ) انجام می شود.

خدمات قابل ارائه ی ظریف بار وانت

بسته بندی وسایل منزل

امروزه یکی از نیازهای اساسی بسیاری از افراد پیش از آغاز اسباب کشی، استفاده یک شرکت حرفه ای برای بسته بندی لوازم است که لوازم شرکت یا منزل را شامل می شود.

سپردن بسته بندی به یک شرکت خدمات باربری و اتوبار که بسته بندی اثاثیه و وسایل را بصورت حرفه ای انجام می دهد دارای مزایای زیادی است ازجمله :

·         کاهش کل مقدار زمانی که لازم است برای امور اسباب کشی صرف کنید.

·         کاهش چشمگیر احتمال آسیب به بار و اثاثیه

·         بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به شکلی ویژه برای محافظت بیشتر

·         کاهش میزان استرس و خستگی ناشی از اثاث کشی

·         افزایش سرعت در حمل بار و همچنین چیدن لوازم در محل جدید

حمل بار و اثاثیه منزل

یکی از خدمات مهم دیگری که اتوبار تهران تیک بار به مشتریان خود ارائه می دهد حمل اثاثیه و لوازم و وسایل منازل و شرکت های تهران به هر نقطه از ایران است.

بارنامه و بیمه بابری

شرکت های باربری حرفه ای خود را موظف می دانند که بارهای مشتریان خود را پس از صدور بارنامه دولتی، بیمه نیز بنمایند تا از این طریق در صورت بروز حوادث پیش بینی نشده، زیان مالی مشتریان با استفاده از این بیمه نامه ها جبران شود. 

ارسال کارگر به محل

ظربف بار وانت در صورت نیاز مشتری کارگر باربری را به محل مورد نظر ارسال می نماید. کارگر برای بسته بندی اثاثیه ، کارگر برای جابجایی و حمل و نقل اثاثیه و....

فروش لوازم بسته بندی اثاثیه 

یکی از مهم ترین خدمات ظریف بار وانت ، فروش لوازم بسته بندی اثاثیه است.انواع کارتن اسباب کشی ( کارتنهای چند لایه و رگال دار) ، بابل رپ ، استرچ رپ ، دستگاه چسب زن و....فقط با یک تماس لوازم مورد نظرتان را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید و با دستگاه کارتخوان ، مبلغ را بپردازید.

وانت بار تلفنی فرشته

یکی از خدمات قابل ارائه ی ظریف بار وانت ، وانت تلفنی است.در هر نقطه از شهر تهران که هستید و قصد حمل بار و جابجایی و اسباب کشی دارید ، فقط با شماره تلفن 09193626365 تماس حاصل نمایید.

روش های کاهش هزینه اسباب کشی

کاهش هزینه اسباب کشی یکی از دغدغه های ذهنی بسیاری از افراد به خصوص خانواده هاست. امروزه خدماتی از جمله حمل بار و خدمات اسباب کشی، کمک بزرگی به خانواده ها و حتی شرکت ها و سازمان هایی که مدیران و مسئولان آنها قصد جابجایی و نقل مکان دارند، می کند. چرا که با کمک شرکتهای باربری تهران، این بار سنگین از روی دوش آنها برداشته می شود. 

کنار گذاشتن وسایل غیر ضروری

یکی از نکات مهم اثاث کشی و باربری تهران این است که تا حد امکان وسایل و لوازمی را که نیاز ندارید و فقط فضایی را از محل زندگی و یا کسب و کار شما اشغال می کنند را پیش از شروع اسباب کشی جدا کرده و به دور بریزید و یا به افراد نیازمند کمک کنید. به این ترتیب هم حجم وسایل و لوازم شما کمتر می شوند و در نتیجه هزینه بسته بندی اثاثیه و حمل و نقل بار به مقصد کمتر می شود و هم شما از دست وسایل کهنه و فرسوده ای که صرفا جاگیر هستند و وجود آنها مفید نیست، راحت می شود.

رزرو بهترین شرکتهای اتوبار تهران

نکته مهم دیگر این است که سعی کنید جهت اسباب کشی از بهترین شرکتهای خدمات باربری تهران کمک بگیرید. آنها با داشتن بهترین نیروهای حرفه ای و کارکنانی زحمتکش تلاش دارند تا بهترین خدمات را به شما شهروندان تهران ارائه بدهند. وجود کارگر باربری که به اصول کار آشناست و در کمترین زمان ممکن وسایل شما را بسته بندی و سپس به درون خودروهای باربری حمل می کنند. اگر خودتان بخواهید کارگر جهت بسته بندی و حمل بار استخدام کنید ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید از جمله:

• کارگرانی که از بیرون استخدام می کنید، افراد حرفه ای نباشند و موجب خسارت زدن به وسایل شما شوند.

• هزینه های زیادی را به شما تحمیل کنند. 

• افراد قابل اعتمادی نباشند. 

• جهت باربری در مسافت های طولانی، مناسب نباشند. 

کمک گرفتن از دوستان و بستگان

یکی دیگر از راهکارها می تواند کمک گرفتن از دیگران باشد. اعضای خانواده، دوستان، اقوام و حتی برخی از همکاران. به ویژه در اثاث کشی و جابجایی های کوچک بطوری که حجم وسایل و اثاثیه چندان زیاد نباشد و بتوان بخشی از وسایل را با کمک آنها جابجا کرد. البته توجه داشته باشید که حتی در این صورت نیز باز هم به کمک شرکتهای اتوبار تهران جهت بسته بندی وسایل و باربری نیاز خواهید داشت. 

به ویژه جهت بسته بندی و حمل وسایل سنگین و یا حجیم، که باید با کمک کارگران حمل بار این شرکتها صورت بگیرند. برای مثال بسته بندی و حمل و نقل یخچال فریزرهای دوقلو و یا حمل ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، لوستر، میزهای نهارخوری مجلل، تخت خواب های بزرگ دونفره و غیره که نیازمند استفاده از کارگران اتوبار هستند.

بسته بندی صحیح و درست

بسته بندی درست و استاندارد کمک بزرگی به کاهش هزینه ها می کند. بطوری که با قرار دادن صحیح وسایل در کارتن های اسباب کشی نه تنها وسایل ایمن و محفوظ از هرگونه آسیب های ممکن در حمل و جابجایی راه می مانند بلکه در مصرف کارتن و جعبه ها نیز صرفه جویی می شود. 


 زمان اسباب کشی

در برخی از ایام خاص مانند روزهای تعطیلات رسمی و یا اواسط هفته معمولا هزینه های باربری و اثاث کشی بیشتر است. اگر می خواهید که کاهش هزینه های اثاث کشی و حمل بار داشته باشید، یکی از روش های مفید این است که در زمانی اقدام به باربری و اسباب کشی کنید که قیمت و تعرفه های شرکتهای اتوبار تهران کمتر است. 
معمولا فصل تابستان بیشترین تقاضا جهت خدمات بسته بندی وسایل و حمل بار وجود دارد و برعکس در فصل های پاییز و زمستان کمترین میزان تقاضا. به همین جهت اگر عجله ای جهت مستقر شدن در مکان جدید ندارید، می توانید تا زمان پایین تر آمدن نرخ ها کمی صبر کنید. 

وانت بار غرب تهران,اتوبار غرب تهران,باربری غرب تهران,وانت بار پاسداران,وانت بار ,وانت بار فردوس,وانت بار چیتگر,وانت بار تهران,وانت بار مرزداران
 • 1398/6/16
 • 4515 نفر

وانت بار غرب تهران | اتوبار غرب تهران | باربری غرب تهران

اگر به دنبال وانت باردر تهران و مناطق غرب،شمال و مرکز هستیدو یا وانت تلفنی تهران هستید با ما تماس بگیرید از جمله مناطق تحت پوشش:وانت بار پونک-وانت بار جنت آباد-وانت بار سردارجنگل،وانت بار سعادت آباد وانت بار ستارخان،وانت بار فاطمی،وانت بار یوسف آباد،وانت بار پاسداران،وانت بار قیطریه .....09193626365/02144042378
اطلاعات بیشتر
نیسان بار شهرستان,وانت بار شهرستان,باربری به شهرستان,حمل بار به شهرستان,حمل بار با وانت,حمل اثاثیه منزل,حمل مبلمان,حمل لوازم منزل,حمل یخچال ,حمل لباسشوی
 • 1398/6/16
 • 2220 نفر

وانت بار و نیسان بار شهرستان | حمل بار به شهرستان | باربری به شهرستان

اگر قصد حمل اثاثیه منزل به شهرستان دارید و می‌خواهید از قیمت باربری اثاث منزل و نرخ کرایه حمل بار آگاه شوید با ما تماس بگیرید09193626365
اطلاعات بیشتر
اسباب کشی,حمل اثاثیه منزل
 • 1398/6/16
 • 1118 نفر

اسباب کشی | حمل اثاثیه منزل |اثاث کشی

ظریف بار وانت تهران با سال ها سابقه درخشان در زمینه خدمات حمل بار و اثاثیه منازل و شرکت ها با کادری کاملا مجرب در راستای تسهیل خدمات باربری آماده ارائه هرگونه خدمات مربوط حمل اثاثیه در استان تهران میباشد.09193626365
اطلاعات بیشتر
مناطق تحت پوشش وانت بار,مناطق تحت پوشش نیسان بار
 • 1398/6/27
 • 1076 نفر

مناطق تحت پوشش وانت بار | نیسان بار

وانت بار تهران با ۱۵سال سابقه ی درخشان در شهر تهران یکی از شرکت هایی موفق در حوضه حمل و نقل بوده است،استفاده از ماشین الات مجهز و پیشرفته با کارگران مجرب و توانا در خدمت همشهریان عزیز میباشد
اطلاعات بیشتر